خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/07 19:19:00
سرویس سیاسی
مصری: مشکلی پیش نیاید؛وزیرپیشنهادی ارتباطات رأی اعتماد می‌گیرد

لایحه بودجه چهارشنبه تقدیم شود، مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد

عضو هیئت رییسه مجلس خبر داد که در صورتی که دولت لایحه بودجه را روز چهارشنبه هفته جاری به مجلس تحویل دهد، هفته آینده مجلس جلسه علنی ندارد.
لایحه بودجه چهارشنبه تقدیم شود، مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد عضو هیئت رییسه مجلس خبر داد که در صورتی که دولت لایحه بودجه را روز چهارشنبه هفته جاری به مجلس تحویل دهد، هفته آینده مجلس جلسه علنی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/20782.jpg لایحه,بودجه,چهارشنبه,تقدیم,شود،,مجلس,هفته,آینده,جلسه,علنی,ندارد Icana

عبدالرضا مصری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه امروز-دو شنبه 7اسفند– هیئت رییسه مجلس گفت: در این جلسه درباره لایحه بودجه بحث و مقرر شد اگر دولت لایحه بودجه را در روز چهارشنبه این هفته تقدیم مجلس کند، با توجه به این که سه ماه از مهلت قانونی ارائه آن گذشته، هفته آینده مجلس جلسه علنی نداشته باشد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم به آن دلیل اتخاذ شده است تا نمایندگان و کمیسیون های تخصصی فرصت رسیدگی به لایحه بودجه را داشته باشند و کمیته های مربوطه نیز فعال شوند.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس در خصوص جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی دولت گفت: فردا برابر آیین نامه داخلی مجلس، جلسه علنی تشکیل می شود و رییس جمهور نیز حضور دارد و با توجه به این که دو فراکسیون اصولگرای مجلس روی وزیر پیشنهادی نظر مثبت دارند، اگر مشکلی پیش نیاید، جلسه فردا با رای اعتماد به وزیر به پایان می رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet