هدر موبایل
1391/12/08 08:09:09
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی:

خسارت ارائه دیرهنگام بودجه به مجلس بیشتر از تحریم‌ها است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دولت اعتقادی به بودجه ندارد،تاکید کرد: خسارت ارائه ندادن بودجه به مجلس بیشتر از تحریم‌ها است و آنقدر که بی‌برنامگی و نبود یک مدیریت مدون به کشور آسیب می‌زند تحریم‌ها آسیب نمی‌رساند.
خسارت ارائه دیرهنگام بودجه به مجلس بیشتر از تحریم‌ها است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دولت اعتقادی به بودجه ندارد،تاکید کرد: خسارت ارائه ندادن بودجه به مجلس بیشتر از تحریم‌ها است و آنقدر که بی‌برنامگی و نبود یک مدیریت مدون به کشور آسیب می‌زند تحریم‌ها آسیب نمی‌رساند. https://cdn.icana.ir/d/019/25005.jpg خسارت,ارائه,دیرهنگام,بودجه,به,مجلس,بیشتر,از,تحریم‌ها,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره تاخیر دولت در ارائه  لایحه بودجه به مجلس، گفت: هر روز تاخیر در تقدیم لایحه بودجه کمک به تحریم اقتصادی ایران از سوی کشورهای غربی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاخیر در تقدیم لایحه بودجه فشار بر اقتصاد کشور را تشدید می‌کند، افزود: در حالی وارد سال 92 می‌شویم که بودجه سالیانه کشور مشخص نیست.

وی با بیان اینکه بدون بودجه وضعیت سرمایه گذاری و بخش خصوصی مشخص نخواهد بود، تصریح کرد: با این وضعیت بزرگ‌ترین تحریم را در داخل کشور مشاهده می‌کنیم که باید مشخص شود نظر دولت کدام یک است.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه بودجه کل کشور باید برنامه محور باشد، یادآور شد:ارائه دیر هنگام  بودجه از دو حالت خارج نیست یا به بودجه اعتقاد داریم یا نیازی به بودجه در کشور احساس نمی‌کنیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه این دولت اعتقادی به بودجه ندارد، تاکید کرد: خسارت تقدیم نکردن بودجه به مجلس بیشتر از تحریم‌ها است و آنقدر که بی‌برنامگی و نبود یک مدیریت مدون به کشور آسیب می‌زند تحریم‌ها آسیب نمی‌رساند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، توضیح داد: اکنون باید با مدیریت هوشمند چند گام از آمریکا و توطئه‌های ضدایرانی آنها جلوتر باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet