پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 10:10:54
سرویس صحن
قبل از ظهر امروز صورت گرفت؛

تجمع مالباختگان سنندجی در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی

جمعی از مالباختگان یک کلاهبرداری در غرب کشور امروز مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
تجمع مالباختگان سنندجی در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی جمعی از مالباختگان یک کلاهبرداری در غرب کشور امروز مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/418.jpg تجمع,مالباختگان,سنندجی,در,مقابل,ساختمان,مجلس,شورای,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تعدادی از مال‌باختگان یک کلاهبرداری در غرب کشور امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند، این اشخاص با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار پیگیری مسئولان برای احقاق حقشان شدند.

یکی از این مالباختگان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص این کلاهبرداری 400میلیاردی گفت: افرادی با معرفی خود به عنوان نماینده صدا و سیما در غالب تجارت نفتی مبالغ هنگفتی را از 5هزار خانواده سنندجی دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد: علی‌رغم دستگیری تعدادی از کلاهبردان و مراجعات مکرر مال‌باختگان به داسرای انقلاب سنندج و نامه‌نگاری با مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه و دریافت نامه از بیت مقام معظم رهبری با گذشت 13 ماه از روند این پرونده هم‌چنان رسیدگی به آن راکد مانده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تجمع کنندگان در مقابل ساختمان  مجلس با دردست داشتن پلاکاردهای ازمسئولین خواستار احقاق حقوق  خود بودند/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet