خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 10:33:27
سرویس صحن
ابوترابی فرد خبر داد:

جلسه وزرای نیرو، اطلاعات و کشور برای حل معضل بی ‌آبی استان یزد

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از تصمیم مجلس برای برگزاری جلسه‌ای در روز چهارشنبه باحضور وزرای نیرو، اطلاعات، کشور و استانداران استان های یزد، اصفهان و چارمحال بختیاری برای حل معضل بی آبی استان یزد خبر داد.
جلسه وزرای نیرو، اطلاعات و کشور برای حل معضل بی ‌آبی استان یزد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از تصمیم مجلس برای برگزاری جلسه‌ای در روز چهارشنبه باحضور وزرای نیرو، اطلاعات، کشور و استانداران استان های یزد، اصفهان و چارمحال بختیاری برای حل معضل بی آبی استان یزد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/31667.jpg جلسه,وزرای,نیرو،,اطلاعات,و,کشور,برای,حل,معضل,بی,‌آبی,استان,یزد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن ابوترابی فرد در نشست علنی امروز (سه شنبه 8 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکل بی آبی استان یزد، گفت: در جلسه گذشته،  جمعی از نمایندگان استان یزد تذکراتی درباره مسئله آب این استان داشتند؛ آقای یحیی زاده نیز امروز تذکر دارد و تعداد دیگری از نمایندگان استان های دیگر نیز خواستار رسیدگی به این موضوع هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به دغدغه مجلس برای حل این مشکل و معضل جدی، جلسه ای با حضور وزرای نیرو، اطلاعات ، کشور و استانداران استان‌های یزد، اصفهان و چارمحال بختیاری و رؤسای مجامع نمایندگان این سه استان فردا چهارشنبه برگزار خواهد شد.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه معضل مردم یزد در این جلسه حل شود تصریح کرد: قطعاً نظام جمهوری اسلامی برای حل این معضل که مسئله عموم همکاران ما است، راه حلی پیدا خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet