پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 10:40:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی:

«سنگسار» در شرع حذف شدنی نیست

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:جوسازی رسانه های غربی علیه اجرای احکام اسلامی در ایران ، ریشه در دشمنی غربی ها با ما دارد و البته با تغییر قوانین دیگر این بهانه از آنها گرفته شده است.
«سنگسار» در شرع حذف شدنی نیست سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:جوسازی رسانه های غربی علیه اجرای احکام اسلامی در ایران ، ریشه در دشمنی غربی ها با ما دارد و البته با تغییر قوانین دیگر این بهانه از آنها گرفته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21543.jpg «سنگسار»,در,شرع,حذف,شدنی,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی اسفنانی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف سنگسار از قوانین به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت: نام سنگسار از قوانین برداشته شده و دیگر در قانون قید نشده است ولی این مجازات بر طبق چیزی که در شرع مقرر شده است،به همان صورت عملی خواهد بود  و مانند سایر احکام اسلامی معتبر است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:با حذف واژه سنگسار ؛ فقط نحوه اجرای یکی از حدود در قانون قید نشده است؛البته اجرای این حکم در کشور بسیار نادر بود و متاسفانه در عرصه بین المللی انعکاس نامناسبی داشت.
اسفنانی تکید کرد:ما در شرع نمی توانیم سنگسار را حذف کنیم،اما در قانون دیگر چیزی تحت عنوان سنگسار نداریم.
وی در خاتمه گفت:جوسازی رسانه های غربی علیه اجرای احکام اسلامی در ایران ، ریشه در دشمنی غربی ها با ما دارد و البته با تغییر قوانین دیگر این بهانه از آنه گرفته شده است ./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet