پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 11:07:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هادی شوشتری:

دست گروهک منافقین تا مرفق در خون شهروندان ایرانی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کارنامه جنایات متعدد گروهک منافقین در ایران، از وزارت امور خارجه کشور خواست رفتارهای متناقض برخی کشورها در برخورد با گروه‌های تروریستی را پیگیری کند.
دست گروهک منافقین تا مرفق در خون شهروندان ایرانی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کارنامه جنایات متعدد گروهک منافقین در ایران، از وزارت امور خارجه کشور خواست رفتارهای متناقض برخی کشورها در برخورد با گروه‌های تروریستی را پیگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2993.jpg دست,گروهک,منافقین,تا,مرفق,در,خون,شهروندان,ایرانی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛هادی شوشتری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس  درباره دیدار سفرای عربستان و قطر با سرکرده منافقین در پاریس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ،گفت: اتفاقاتی که در عراق افتاد و اخراج اعضای گروهک منافقین از پایگاه اشرف نشانه آن است که این گروه در حال گذراندن آخرین مراحل حیات خود و در آستانه فروپاشی کامل و مطلق هستند.

نماینده مردم قوچان و فاروج درمجلس شورای اسلامی افزود:تمام دنیا اطلاع دارند که دست این گروهک تروریستی تا مرفق در خون شهروندان ایرانی است؛ مردم کوچه و بازار و کودکان معصوم، قربانیان اقدامات این گروهک بودند و بنابراین، تحرکات این چنینی موجب حیات این گروهک نخواهد بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس درباره رفتارهای متناقض برخی کشورها در برخورد با گروه‌های تروریستی تصریح کرد: این گروهک غیرقانونی 17 هزار شهروند جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رسانده و وضعیت آن در تمام دنیا مشخص است و وزارت امور خارجه ایران نیز باید از مجاری دیپلماتیک موضوع دیدار سران سیاسی کشورها با سرکردگان این گروهک را پیگیری کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سرکردگان این گروهک با چنین برنامه‌هایی برای انتخابات ریاست جمهوری ایران برنامه‌ای را دنبال می‌کنند، توضیح داد: این گروهک از حیث سیاسی و اجتماعی در آستانه انحلال کامل و فروپاشی است و به لحاظ سیاسی و اجتماعی نیز فاقد چنین ظرفیتی است؛ مردم ایران نیز از این گروهک بسیار متنفر هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: البته جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده اگر افرادی از این گروهک بخواهند، ‌می‌توانند به دامن پرمهر ملت و خانواده های خود برگردند و آغوش جمهوری اسلامی ایران به روی آنها باز است./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet