پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 11:12:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورابراهیمی:

سوء مدیریت بر مسکن مهر سایه انداخته است

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:نبود نظارت،آماده نبودن زیرساخت ها و تاخیر بسیار در تحویل دادن واحدها به متقاضیان حاکی از سوء مدیریتی است که بر مسکن مهر سایه انداخته است.
سوء مدیریت بر مسکن مهر سایه انداخته است نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:نبود نظارت،آماده نبودن زیرساخت ها و تاخیر بسیار در تحویل دادن واحدها به متقاضیان حاکی از سوء مدیریتی است که بر مسکن مهر سایه انداخته است. https://cdn.icana.ir/d/019/22317.jpg سوء,مدیریت,بر,مسکن,مهر,سایه,انداخته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا پورابراهیمی داورانی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:متاسفانه نبود هماهنگی میان دستگاه ها موجب شده که بسیاری از زیرساخت های مورد نیاز برای مسکن مهر آماده نشود و از همین رو حتی در استان تهران هنوز 50 درصد واحدها نیز به متقاضیان تحویل داده نشده است.

نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه هیچ نهاد و دستگاهی پاسخگوی آماده نبودن زیرساخت های مسکن مهر و تحویل نشدن واحدها به متقاضیان نیست،اظهارداشت:این موضوع متقاضیان واحدهای مسکن مهر را دچار سردرگمی کرده و حتی برخی از افراد از ثبت نام در مسکن مهر پشیمان شده اند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با تاکید بر اینکه طرح مسکن مهر از بسیاری اهداف منحرف شده است، تصریح کرد:یکی از اهداف اصلی احداث مسکن مهر کاهش قیمت مسکن بود اما متاسفانه این طرح نتوانست این هدف را جامه عمل بپوشاند و تولید مسکن مهر بر بازار مسکن تاثیر چندانی نداشته است.

وی با بیان اینکه نبود و یا نقص قوانین موجب ایجاد اشکالات جدی در عملکرد تعاونی های مسکن شده است، گفت: مشکل اصلی در مدیریت ضعیف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نحوه مدیریت تعاونی های مسکن است که بعضا کم کاری هایی در ارتباط با پیشبرد ساخت مسکن مهر و آماده سازی زیرساخت ها دارند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه نبود نظارت، آماده نبودن زیرساخت ها و تاخیر بسیار در تحویل دادن واحدها به متقاضیان حاکی از سوء مدیریتی است که بر مسکن مهر سایه انداخته است، گفت: نیاز کشور به مسکن فراتر از تعداد مسکن احداث شده در قالب مسکن مهر است و این موضوعی است که باید مسئولان به آن توجه کنند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet