پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 16:40:00
سرویس بین الملل
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس؛

انتفاضه سوم اسرائیل را از صفحه روزگار محو می‌کند

سید باقر حسینی با بیان اینکه وقوع انتفاضه سوم از سوی فلسطینیان ضد رژیم صهیونیستی، این رژیم جعلی را از صفحه روزگار محو خواهد کرد، گفت: اقدامات ضد بشری اسرائیل احتمال وقوع انتفاضه سوم را افزایش می‌دهد.
انتفاضه سوم اسرائیل را از صفحه روزگار محو می‌کند سید باقر حسینی با بیان اینکه وقوع انتفاضه سوم از سوی فلسطینیان ضد رژیم صهیونیستی، این رژیم جعلی را از صفحه روزگار محو خواهد کرد، گفت: اقدامات ضد بشری اسرائیل احتمال وقوع انتفاضه سوم را افزایش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/10823.jpg انتفاضه,سوم,اسرائیل,را,از,صفحه,روزگار,محو,می‌کند Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال شکل‌گیری انتفاضه سوم از سوی فلسطینیان ضد رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: با ادامه روند شهرک‌سازی در اراضی اشغالی و اعتصاب غذای اسرای دربند رژیم صهیونستی وقوع انتفاضه سوم دور از ذهن نیست.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با شروع انتفاضه سوم اسرائیل از نقشه محو خواهد شد، تصریح کرد: با توانایی که گروه‌های اسلامی در جنگ 22و 8روزه ضد رژیم صهیونیستی از خود نشان دادند قطعا رژیم جعلی اسرائیل از نقشه سیاسی جهان حذف خواهد شد.

وی با تاکید براینکه ادامه روند شهرک‌سازی برای رژیم صهیونیستی بسیار خطرناک خواهد بود، ادامه داد: رویکردی که سران رژیم صهیونیستی در پیش گرفته‌اند با انتقادهایی از سوی هم‌پیمانان این رژیم جعلی مواجه شده که برای اسرائیل بسیار خطرناک خواهد بود.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: سران رژیم صهیونیستی پس از گذشت 60سال از وجود نامشروع این رژیم غاصب امروز در تنگنای سیاسی شدیدی قرار گرفته‌اند که اسرائیل را در خطر نابودی جدی قرار داده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سازمان‌های بین المللی و نهادهای حقوق بشری باید پیش از اینکه مردم فلسطین با انتفاضه سوم  رژیم صهیونیستی را از نقشه سیاسی پاک کنند، فکری برای این فرزند نامشروع غرب در خاورمیانه بکنند، خاطرنشان کرد: قطعا با ادامه روند ضد انسانی که رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینیان پیش گرفته است مردم کشورغصب شده فلسطین  با جوش و خروش خود این رژیم جعلی را از صفحه روزگار محوخواهند کرد.

جنبش جهاد اسلامی روز گذشته از فلسطینیان خواست به دلیل اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی انتفاضه سوم را ضد این رژیم جعلی آغاز کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet