پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 11:30:14
سرویس صحن
علیپور در تذکر آیین نامه ای؛

امکانات نمایندگان یک هزارم امکانات وزیران هم نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از اظهارات سنایی در صحن علنی مجلس مبنی بر وجود امکانات خاص برای نمایندگان، تصریح کرد: امکانات نمایندگان حتی یک هزارم امکانات وزیران نیست.
امکانات نمایندگان یک هزارم امکانات وزیران هم نیست عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از اظهارات سنایی در صحن علنی مجلس مبنی بر وجود امکانات خاص برای نمایندگان، تصریح کرد: امکانات نمایندگان حتی یک هزارم امکانات وزیران نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/23288.jpg امکانات,نمایندگان,یک,هزارم,امکانات,وزیران,هم,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال علیپور در نشست علنی امروز (سه شنبه 8 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه‌ای با استناد به ماده 24 ، گفت: مطالبی که آقای سنایی در جریان بررسی  طرح تغییر آیین نامه داخلی مجلس بیان کرد درست نیست و نباید موضوعی را به کل نمایندگان تعمیم داد و هیات رئیسه باید در این مورد تذکر دهد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در برخی دفاتر نمایندگی، 3 نفر از نمایندگان نشسته اند و تنها یک نفر دفتردار وجود دارد و بنابراین ادعای سنایی در داشتن دفتر عریض و طویل برخی نمایندگان درست نیست.

وی با انتقاد از ادعای سنایی مبنی بر اینکه نمایندگان یک دهم امکانات وزیران را دارند، تصریح کرد: امکانات نمایندگان حتی یک هزارم امکانات وزیران نیز نیست و بنابراین لازم است تا آیین نامه در این خصوص اصلاح شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: این گونه صحبت کردن درباره نمایندگان فضای روانی در جامعه درست می کند و صحیح نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet