پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 12:39:13
سرویس صحن
دهقانی در جمع خبرنگاران:

اظهارات امروز کوچک زاده مربوط به خبرنگاران مجلس نبود

عضو هیات رئیسه مجلس درخصوص اظهارات مهدی کوچک زاده مبنی بر این که برخی از خبرنگاران "هرزه نگار" هستند، گفت: اظهارات آقای کوچک زاده مربوط به خبرنگاران مجلس نبود و وی بعد از صحبت آقای ابوترابی اظهارات خود را تصحیح کردند.
اظهارات امروز کوچک زاده مربوط به خبرنگاران مجلس نبود عضو هیات رئیسه مجلس درخصوص اظهارات مهدی کوچک زاده مبنی بر این که برخی از خبرنگاران "هرزه نگار" هستند، گفت: اظهارات آقای کوچک زاده مربوط به خبرنگاران مجلس نبود و وی بعد از صحبت آقای ابوترابی اظهارات خود را تصحیح کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/4660.jpg اظهارات,امروز,کوچک,زاده,مربوط,به,خبرنگاران,مجلس,نبود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقانی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه شنبه 8 اسفند)  در جمع خبرنگاران ) گفت: صحبت های آقای کوچک زاده مبنی بر این که برخی از خبرنگاران هرزه نگار هستند اشتباه برداشت شد و منظور ایشان به هیچ وجه خبرنگاران مجلس نبود.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از این که آقای کوچک زاده این اظهارات را داشتند نایب رئیس مجلس آقای ابوترابی در این خصوص صحبتی کردند و تذکری دادند و بعد از آن آقای کوچک زاده بدون این که تریبون شان روشن باشد پاسخ دادند که منظورشان خبرنگاران مجلس نبوده است بلکه به خبرنگارانی که با بیگانگان ارتباط دارند اشاره کردند.

عضوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: همه ما به زحمات خبرنگاران مجلس واقف هستیم و قصد ایشان توهین به این قشر از خبرنگاران نبوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet