پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 12:42:58
سرویس اقتصادی
تابش در واکنش به نامه ۴۸ اقتصاددان به رییس جمهور برای احیای سازمان مدیریت:

انحلال سازمان‌مدیریت و برنامه‌ریزی ناشی ازتفکرات خودمحوری رییس جمهور بود

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضروری و لازم است، افزود:انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی ناشی از تفکرات خود محوری رییس جمهور بود.
انحلال سازمان‌مدیریت و برنامه‌ریزی ناشی ازتفکرات خودمحوری رییس جمهور بود عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضروری و لازم است، افزود:انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی ناشی از تفکرات خود محوری رییس جمهور بود. https://cdn.icana.ir/d/019/1577.jpg انحلال,سازمان‌مدیریت,و,برنامه‌ریزی,ناشی,ازتفکرات,خودمحوری,رییس,جمهور,بود Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: سازمان های کارشناسی در دولت دهم در وضعیت بدی قرارگرفته اند و از اساس تفکر بنیادی در رییس دولت موجود است که در دولت نهم و دهم نمود پیدا کرد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:از اساس در دولت نهم و دهم تفکر بنیادی وجود دارد که خود را صاحب حق می داند که هر آنچه خود فکر می کند به مرحله اجرا در آورد.

تابش در این خصوص تصریح کرد:  یک تفکر نیز در کشور وجود دارد که بر مبنای کار شورایی است که با این تفکر در تضاد وتقابل است .

این نماینده مجلس نهم با اشاره به نامه جمعی از اقتصاد دانان کشور به رییس جمهور در راستای درخواست برای احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مغز هدایتگر کشور و دولت در بعد برنامه ریزی بود و نتایج  انحلال این سازمان نیز به خوبی مشهود است.

وی ادامه داد: البته این سازمان در همان زمان معایب و مشکلاتی نیز داشت اما به هر حال حضورو وجود این سازمان به همان شکل نیز هزاران بار بهتر از نبود آن است و باید معایب آن اصلاح شود تا کشور را از این وضع نابه سامان نجات دهد.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس  با اشاره به لزوم احیای این سازمان  در اسرع وقت تاکید کرد:انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی ناشی از تفکرات خود محوری رییس جمهور بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet