پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 15:08:52
سرویس فرهنگی
شجاعی کیاسری:

مراسم بین‌المللی اسکار با انتخاب فیلم آرگو زیر سوال رفت

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما، با بیان اینکه مراسم بین‌المللی اسکار با انتخاب فیلم آرگو به عنوان فیلم برتر به طور قطع زیر سوال رفت، گفت: این روزها اگر هر مزدوری‌ در راستای تامین منافع استکبار فعالیت کند و یا به مسایلی در انتقاد از عملکرد ایران در سینما بپردازد، به طور قطع اثرش در جهان غرب مشتری دارد.
مراسم بین‌المللی اسکار با انتخاب فیلم آرگو زیر سوال رفت عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما، با بیان اینکه مراسم بین‌المللی اسکار با انتخاب فیلم آرگو به عنوان فیلم برتر به طور قطع زیر سوال رفت، گفت: این روزها اگر هر مزدوری‌ در راستای تامین منافع استکبار فعالیت کند و یا به مسایلی در انتقاد از عملکرد ایران در سینما بپردازد، به طور قطع اثرش در جهان غرب مشتری دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/32931.jpg مراسم,بین‌المللی,اسکار,با,انتخاب,فیلم,آرگو,زیر,سوال,رفت Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد اهدای جایزه اسکار به فیلم ضد ایرانی آرگو، گفت: کلان قضیه و نقش واقعی اسکار این است که با توجه به توانمندی‌ها به یک اثرجایزه دهد. بنابراین اهدای جایزه اسکار به فیلم آرگو با معیارهای سیاسی صورت گرفته است و این نشان می‌دهد که استکبار غرب راه‌های فراوانی را برای متوقف کردن فعالیت‌های آزادیخواهانه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته که یکی از آن‌ها جنگ نرم و ورود به عرصه فرهنگ وهنر است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود:این روزها اگرهرمزدوری درراستای تامین منافع استکبارفعالیت کند و یا به مسایلی در انتقاد از عملکرد ایران در سینما بپردازد، به طور قطع اثرش در جهان غرب مشتری دارد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، یادآورشد:مراسم بین‌المللی اسکار با انتخاب فیلم آرگو به عنوان فیلم برتر به طور قطع زیر سوال رفت . دیگر نمی‌توان به آن به عنوان مرکز امتیازدهی به خلاقیت‌ها و استعدادها اعتماد و امید داشت و جایگاه واقعی هنر در آن رنگ باخت و صدمه‌ای که به آن وارد شد تا مدت‌ها ترمیم نخواهد شد./

"در اقدامی نادر میشل اوباما همسر رئیس جمهور آمریکا از طریق ویدئو کنفرانس از کاخ سفید، «آرگو» یک فیلم ضد ایرانی را به عنوان برنده جایزه اسکار بهترین فیلم این دوره از رقابت‌ها معرفی کرد.این فیلم روایتی هالیوودی از واقعه تسخیر سفارت‌خانه آمریکا به دست دانشجویان ایرانی و فرار شش دیپلمات آمریکایی از ایران به دست «تونی مندز»، مامور سازمان سیا است."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet