پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 14:57:41
سرویس اقتصادی
منادی‌سفیدان با اشاره به احتمال عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه فردا:

عدم حضور رئیس‌جمهور برای تقدیم بودجه به مجلس خلاف قانون است

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به احتمال عدم حضور رئیس‌جمهور برای تحویل بودجه، از قطعی شدن ارائه بودجه ۹۲ در جلسه علنی فردا خبر داد و گفت: مجلس هفته آینده برای تمرکز بر کار تخصصی در کمیسیون‌ها جلسه علنی ندارد.
عدم حضور رئیس‌جمهور برای تقدیم بودجه به مجلس خلاف قانون است عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به احتمال عدم حضور رئیس‌جمهور برای تحویل بودجه، از قطعی شدن ارائه بودجه 92 در جلسه علنی فردا خبر داد و گفت: مجلس هفته آینده برای تمرکز بر کار تخصصی در کمیسیون‌ها جلسه علنی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/3679.jpg عدم,حضور,رئیس‌جمهور,برای,تقدیم,بودجه,به,مجلس,خلاف,قانون,است Icana

علیرضا منادی‌سفیدان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه فردا بودجه 3‌دوازدهم به مجلس آورده می‌شود، گفت: در جلسه علنی فردا کلیات سه دوازدهم بودجه تصویب شده و جزئیات آن در یک‌شنبه دو‌هفته آینده به تصویب خواهد رسید.

نماینده مردم تبریز، آذر‌شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه اصلی بعد از چاپ برای بررسی‌ به کمیسیون‌های تخصصی خواهد رفت افزود: بعد از بررسی بودجه در کمیسیون‌ تخصصی در کمیسیون تلفیق نیز بررسی می‌شود.

عضوهیأت رئیسه مجلس با اشاره به احتمال عدم حضور رئیس‌جمهور برای تحویل بودجه، از قطعی شدن ارائه بودجه 92 در جلسه علنی فردا خبر داد و گفت: مجلس هفته آینده برای تمرکز بر کار تخصصی در کمیسیون‌ها جلسه علنی ندارد.

وی با بیان این مطلب که احتمال دارد خود رئیس‌جمهور از آوردن بودجه سر‌باز‌بزند و معاون راهبردی بودجه سه  دوازدهم را به مجلس تحویل کند افزود: در صورتی که تحویل بودجه از سوی رئیس جمهور صورت نگیرد تخلف از ماده 213 برنامه پنجم صورت می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه رئیس جمهور خود شخصا باید لایحه بودجه را تحویل مجلس کند تصریح کرد: رئیس‌جمهور باید علاوه بر تحویل لایحه بودجه گزارش آن رانیز به مجلس ارائه کند که عدم حضور وی خلاف مقررات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet