پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 16:22:25
سرویس اجتماعی
افتخاری:

فراکسیون زنان پیگیر اجرایی شدن بیمه زنان خانه‌دار است

عضو فراکسیون زنان مجلس با تأکید بر ضرورت اجرایی شدن بیمه برای زنان خانه‌دار، گفت: زنان مجلس پیگیر اجرایی شدن صحیح بیمه زنان خانه‌دار هستند.
فراکسیون زنان پیگیر اجرایی شدن بیمه زنان خانه‌دار است عضو فراکسیون زنان مجلس با تأکید بر ضرورت اجرایی شدن بیمه برای زنان خانه‌دار، گفت: زنان مجلس پیگیر اجرایی شدن صحیح بیمه زنان خانه‌دار هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/14042.jpg فراکسیون,زنان,پیگیر,اجرایی,شدن,بیمه,زنان,خانه‌دار,است Icana

لاله افتخاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، افزود: زنان مجلس در فراکسیون متبوعشان موضوع بیمه زنان خانه‌دار را به عنوان یک دغدغه جدی دنبال می‌کنند که تاکنون نیز به نتایج روشنی برای اجرایی شدن این موضوع در کشور رسیده‌اند.

نماینده مردم، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اجرایی شدن بیمه زنان خانه‌دار می‌تواند به تأمین آتیه بانوان و پشتگرمی آن‌ها برای حفظ بنیان‌های خانواده کمک کند.

وی افزود: به نظر اعضای فراکسیون زنان مجلس اجرایی شدن بیمه زنان خانه‌دار ضرورتی است که می‌تواند برای این قشر زحمت‌کش امنیت روانی و اطمینان خاطر نسبت به آینده ایجاد کند.

افتخاری تأکید کرد: البته باید به این مسئله نگاه جامع‌ و همه‌جانبه داشت به این معنی که برای اجرایی شدن صحیح این طرح باید منابع مالی و اعتبارات موردنیاز درنظر گرفته شود زیرا اگر این اقدام صورت نپذیرد این طرح در اجرا با موانع جدی روبرو خواهد بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی در مجلس نهم، در مورد اقدامات انجام شده در مجلس برای به اجرا درآمدن بیمه زنان خانه‌دار، افزود: زنان مجلس پیگیر هستند تا بیمه زنان خانه‌دار که منافع بسیاری را برای خانواده و اجتماع به همراه خواهد داشت هر چه سریع‌تر به مراحل نهایی و تصویب نزدیک شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: ما زمانی می‌توانیم از بیمه زنان خانه‌دار صحبت کنیم که خانه‌داری را جزو مشاغل به حساب بیاوریم و مزایایی که به سایر مشاغل اختصاص می‌دهیم برای این گروه در نظر بگیریم.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، در مورد خدمات ارائه شده به بانوان در بیمه زنان خانه‌دار، افزود: با تجمیع نظرات کارشناسی در این حوزه قرار بر این شده است تا بیمه زنان‌خانه‌دار مجموعه‌ای از ارائه خدمات نظیر خدمات پزشکی و بازنشستگی را شامل شود./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet