خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 07:50:08
سرویس فرهنگی
حسینی:

استکبارغرب از اسکار و سینما سوءاستفاده کرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه استکبار تلاش می‌کندکه فیلمسازان غربی را تشویق به ساخت فیلم های ضد ایرانی کند تا مردم جهان نسبت به انقلاب اسلامی ایران بدبین شوند، گفت: هنرمندان ما باید با ساخت فیلم‌هایی که به بیان جنایات استکبارغرب در کشورهای جهان از جمله افغانستان، فلسطین، عراق و .... می پردازند، با این اقدام آن‌ها مقابله کنند.
استکبارغرب از اسکار و سینما سوءاستفاده کرد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه استکبار تلاش می‌کندکه فیلمسازان غربی را تشویق به ساخت فیلم های ضد ایرانی کند تا مردم جهان نسبت به انقلاب اسلامی ایران بدبین شوند، گفت: هنرمندان ما باید با ساخت فیلم‌هایی که به بیان جنایات استکبارغرب در کشورهای جهان از جمله افغانستان، فلسطین، عراق و .... می پردازند، با این اقدام آن‌ها مقابله کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/23463.jpg استکبارغرب,از,اسکار,و,سینما,سوءاستفاده,کرد Icana

سید مرتضی حسینی درگفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد اهدای جایزه اسکار به فیلم ضد ایرانی آرگو، گفت: این انتخاب به این دلیل است که ما امروز در مقابل استکبار غرب در منطقه و جهان ایستاده‌ایم. بنابراین آن‌ها نیز در مقابله با این اقدامات ایران، ضربات خود را در بخش‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ...وارد می‌کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود:استکبار غرب تلاش می‌کند تا فیلمسازان غربی را تشویق به ساخت فیلم های ضدایرانی کرده وازاین طریق مردم جهان را نسبت به انقلاب اسلامی ایران بدبین کند. بنابراین جایزه اسکار را به فیلم آرگو می‌دهد که در آن به تحریف تاریخ  سیاسی ایران پرداخته شده است. این فیلم از نگاه کارشناسان هنری از کیفیت فنی و محتوایی بالایی برخوردار نیست تا درخور کسب جایزه اسکار باشد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تصریح کرد: هنرمندان ما باید با ساخت فیلم‌هایی که به بیان جنایات استکبارغرب در جهان از جمله افغانستان، فلسطین، عراق و .... می پردازند، با این اقدام آن‌ها مقابله کنند./

"در اقدامی نادر میشل اوباما همسر رئیس جمهور آمریکا از طریق ویدئو کنفرانس از کاخ سفید، «آرگو» یک فیلم ضد ایرانی را به عنوان برنده جایزه اسکار بهترین فیلم این دوره از رقابت‌ها معرفی کرد.این فیلم روایتی هالیوودی از واقعه تسخیر سفارت‌خانه آمریکا به دست دانشجویان ایرانی و فرار شش دیپلمات آمریکایی از ایران به دست «تونی مندز»، مامور سازمان سیا است."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet