پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 14:23:40
سرویس استان ها
ایرانپور :

منجی کاهش آلودگی هوا مبارکه، فیلترهای مدرن صنعتی است

نمایند مردم مبارکه در مجلس ، گفت: استفاده از فیلترهای مدرن کاهش آلودگی هوا در کارخانجات صنعتی شهرستان مبارکه ضروری است زیرا درصد آلودگی هوای مبارکه بسیار نگران کننده است.
منجی کاهش آلودگی هوا مبارکه، فیلترهای مدرن صنعتی است نمایند مردم مبارکه در مجلس ، گفت: استفاده از فیلترهای مدرن کاهش آلودگی هوا در کارخانجات صنعتی شهرستان مبارکه ضروری است زیرا درصد آلودگی هوای مبارکه بسیار نگران کننده است. https://cdn.icana.ir/d/019/14349.jpg منجی,کاهش,آلودگی,هوا,مبارکه،,فیلترهای,مدرن,صنعتی,است Icana

علی ایرانپور در گفت‌ و گو با خبرنگار انتخابیه  خبرگزاری خانه ملت، افزود:  صنایع پاک از جمله صنایعی  هستند که باید در امر افزایش توازن اقتصادی این منطقه لحاظ شود به همین علت دولت موظف است که در این راستا  با بهره‌گیری ازکارشناسان محیط زیست این صنایع را توسعه دهد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: صنایع  پاک از جمله صنعت‌های هستند که می تواند در عین تولید ثروت برای بسیاری از جوانان این مرز و بوم  اشتغال ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های اقتصادی ‌به تنهایی نمی‌توانند دردی از توسعه اقتصادی کشور دوا کنند زیرا ابزارهای  استراتژیک اقتصادی زمانی معقول به صرفه هستند که با مدل‌های استاندارهای محیط زیست  انطباق داشته باشند.

ایرانپورافزود: متاسفانه گرد وغبار ناشی ازآلاینده‌های صنعتی منجرشد که شاخص بهداشت ودرمان این حوزه انتخابیه به نحو چشمگیری کاهش یابد.

نماینده مردم مبارکه تصریح کرد: توسعه اقتصاد محصول بازده‌های زیست محیطی و اقتصادی باشد زیرا در غیراینصورت آلودگی هوا بر سودهای اقتصادی پهنه می‌گستراند که این امر لطمات جبران ناپذیری را برای ما به همراه دارد.

وی ادامه داد: توسعه صنایع پاک در اولویت برنامه‌های اقتصادی استان اصفهان قرار گیرد و از همین رو در صورتی می‌توانیم این صنایع را در به حد استاندار برسانیم در این راستا برنامه ریزی  جامع و کلانی در نظر گرفته شود.

 ایرانپورافزود: با توجه به فراهم بودن شرایط  ابدئولوژیک اقتصاد صنعتی  و کشاورزی در شهرستان مبارکه ، ما نیازمند رعایت قوانین جاری اقتصادی درضمن رعایت قوانین محیط زیست هستیم.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یاد آورشد: آموزش استفاده بهینه از منابع صنعتی و ارائه تسهیلات و مشوق‌های لازم برای حرکت بخش خصوصی در جهت توسعه صنایع غیرآلاینده امری  توجیه پذیر تلقی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet