پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/10/16 15:53:00
سرویس کمیسیون ها
در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات

توضیحات وزیر آموزش و پرورش نماینده بوکان را قانع نکرد

توضیحات وزیر آموزش و پرورش به سوالات نماینده بوکان در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات، وی را قانع نکرد.

"محمدعلی حیاتی" با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: در این جلسه که با حضور آقای "علی احمدی" وزیر آموزش و پروش برگزار شد قرار بود سوالات آقایان "قدرت الله علیخانی" نماینده قزوین و آبیک و البرز، "محمد میثم عثمانی" نماینده بوکان و "قاسم محمدی" نماینده اردبیل، نیرو نمین مورد بحث و بررسی قرار گیرد، اما به دلیل عدم حضور نماینده قزوین و اردبیل تنها سوال نماینده بوکان مطرح شد.

مخبر کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه سوال اول نماینده بوکان در خصوص علت عدم تاسیس دبیرستان شبانه روزی دخترانه در بوکان بود، اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد و نهایتا آقای عثمانی از پاسخ وزیر قانع نشد.

حیاتی گفت: سوال دیگر آقای عثمانی درباره علت عدم ایجاد آموزشکده فنی در سطح شهرستان بوکان بود که توضیحات وزیر در این خصوص نیز وی را قانع نکرد.

وی یادآور شد: سوال آقای علیخانی نماینده قزوین در مورد علت صدور دستور فروش بعضی مدارس حوزه انتخابیه‌اش و سوال نماینده اردبیل نیز در مورد علت عملی نشدن وعده‌های وزیر در مورد کمک به مدارس بود که به دلیل عدم حضور نمایندگان مزبور این سوالات مطرح نشد.

مخبر کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: همچنین سوال خانم "فاطمه آجرلو" نیز در دستور کار امروز کمیسیون قرار داشت که به دلیل انصراف ایشان از سوال خود، از دستور خارج شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet