پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 17:05:59
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

کمیسیون امنیت ملی لایحه موافقتنامه همکاری امنیت در دریای خزر را بررسی کرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه موافقتنامه همکاری امنیت در دریای خزر در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
کمیسیون امنیت ملی لایحه موافقتنامه همکاری امنیت در دریای خزر را بررسی کرد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه موافقتنامه همکاری امنیت در دریای خزر در کمیسیون متبوع خود خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/10562.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,لایحه,موافقتنامه,همکاری,امنیت,در,دریای,خزر,را,بررسی,کرد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز (سه‌شنبه)‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بررسی لایحه موافقتنامه مربوط به همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر، موضوع اول مورد بحث اعضا بود و نظر به اهمیت ثبات و امنیت در دریای خزر برای دولت های حاشیه آن و با توجه به مسئولیت آنها در حفظ دریای خزر و توسعه پایدار منطقه و در راستای تحکیم  همکاری به منظور استفاده از دریای خزر برای اهداف صرفا صلح آمیز و تقویت و تعمیق همکاری های منطقه ای، لایحه مذکور از طرف دولت ارائه شده است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون پس از بحث و بررسی لایحه و ارائه نظرات مرکز پژوهشهای مجلس، مقرر کردند با توجه به اهمیت لایحه، این موضوع مجددا با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط بحث و بررسی شود.

نقوی حسینی گفت: در ادامه جلسه، محسنی ثانی رییس کمیته امنیت در گزارشی از بررسی‌ها و پیگیری‌های امنیتی را ارائه کرد و اعضای کمیسیون نیز نظرات خود را مطرح کردند.

در این جلسه تاکید شد که سفر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به خلیج فارس و جزایر سه گانه در تاریخ 17 و 18 اسفند برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet