پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 10:44:11
سرویس اقتصادی
بزرگواری:

توزیع گوشت گرم به بازار درمان مقطعی برای گرانی است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه اقدام دولت برای تزریق گوشت گرم به بازار برای کاهش قیمت مقطعی بوده است گفت: اقدامات مقطعی نمی‌تواند مشکل گرانی گوشت قرمز را مرتفع کند.
توزیع گوشت گرم به بازار درمان مقطعی برای گرانی است عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه اقدام دولت برای تزریق گوشت گرم به بازار برای کاهش قیمت مقطعی بوده است گفت: اقدامات مقطعی نمی‌تواند مشکل گرانی گوشت قرمز را مرتفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22311.jpg توزیع,گوشت,گرم,به,بازار,درمان,مقطعی,برای,گرانی,است Icana

سید‌علی‌محمد بزرگواری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید براینکه خرید‌های مردم در شب عید افزایش می‌یابد و این خود موجب بالا رفتن قیمت‌ها را فراهم می‌کند گفت: اقدامات مقطعی برای رفع نیاز بازار و کاهش قیمت‌ها شاید در کوتاه‌مدت مفید باشد اما در بلند‌مدت نمی‌تواند مؤثر باشد.

نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی‌با بیان این مطلب که توجه به تولید‌کننده‌گان داخلی می‌تواند مشکلات کمبود گوشت و مرغ را در کشور که منجر به افزایش قیمت آن‌ها می‌شود را از بین ببرد افزود: دولت به جای رفع مشکلات کشور به صورت مقطعی به دنبال رفع ریشه‌ای آن باید باشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه اقدام دولت برای تزریق گوشت گرم به بازار برای کاهش قیمت مقطعی بوده گفت: اقدامات مقطعی نمی‌تواند مشکل گرانی را مرتفع کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: کشور در زمینه تولید گوشت قرمز قابلیت خوبی دارد اما متأسفانه به علت نبود حمایت از دامداران این بخش نیز در بی‌توجهی مسئولان رو به سقوط قرار گرفته است.

نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس‌با تأکید بر اینکه اگر مسئولان قصد در تأمین نیاز بازار دارند باید به تولید‌کننده‌گان داخلی و دامداران بیشتر توجه کند گفت: اقدامات مقطعی دولت و تزریق گوشت به بازار در بازه زمانی خاص جوابگو بوده و نمی‌تواند حلال قطعی مشکلات باشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان این مطلب که توجه به دامداران داخلی رشد اقتصادی کشور و کاهش آمار بیکاری را در پی دارد افزود: اقدامات اخیر دولت برای کاهش احساس نیاز به گوشت قرمز و تزریق مقطعی آن به بازار نمی‌تواند مسکنی پایدار برای اقتصاد کشور باشد./

پایان پیام

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet