پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 17:43:42
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس؛

وزیر جهاد کشاورزی پاسخ‌گوی نمایندگان بود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جلسه امروز این کمیسیون، گفت: وزیر جهاد کشاورزی امروز همراه معاونان خود میهمان کمیسیون بوده و به سؤالات نمایندگان پاسخ دادند.
وزیر جهاد کشاورزی پاسخ‌گوی نمایندگان بود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جلسه امروز این کمیسیون، گفت: وزیر جهاد کشاورزی امروز همراه معاونان خود میهمان کمیسیون بوده و به سؤالات نمایندگان پاسخ دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/10853.jpg وزیر,جهاد,کشاورزی,پاسخ‌گوی,نمایندگان,بود Icana

علی ایرانپور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه برخی از نمایندگان از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی به شرط برگزاری جلسات بیشتری قانع شدند گفت: برخی دیگر از نمایندگان نیز از پاسخ‌های وزیر در خصوص سؤالات خود قانع نشدند.

نماینده مردم مبارکه  در مجلس شورای اسلامی‌از حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون فوق خبر داد و افزود: قرار بود تحقیق و تفحص از صادرات صورت بگیرد که به دلیل پایان نیافتن زمان 10 روزه به تعویق افتاد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جلسه امروز این کمیسیون، گفت:وزیر جهاد کشاورزی امروز همراه معاونان خود میهمان کمیسیون بوده و به سؤالات نمایندگان پاسخ دادند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet