پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 17:48:20
سرویس سیاسی
خجسته خبر داد:

حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها جهت پاسخ به سوال نمایندگان

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به دستور کار امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: وزیر کشور جهت پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در جلسه امروز این کمیسیون شرکت کرد.
حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها جهت پاسخ به سوال نمایندگان رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به دستور کار امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: وزیر کشور جهت پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در جلسه امروز این کمیسیون شرکت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/971.jpg حضور,وزیر,کشور,در,کمیسیون,شوراها,جهت,پاسخ,به,سوال,نمایندگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته با اشاره به حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس جهت پاسخگویی به سوال 12 نماینده گفت: 5 نماینده از سوال خود منصرف شده و 7 نماینده دیگر در جلسه حضور یافتند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صولت مرتضوی، عبدالهی،افشار، ارشاد منش و مهدی فر نیز در این جلسه حضور داشتند تاکید کرد: این جلسه با هدف همدلی و مشارکت بین کمیسیون شوراها و امور داخلی و امور داخلی کشور برگزار شد.

بنا براین گزارش ،روح الله بیگی اینانلو،جلیل سرقلعه، مهناز بهمنی، موسوی نِژاد، نادر قاضی پور، علی محمد احمدی و مصطفی افضلی فرد در این جلسه به طرح سوالات خود از وزیر پرداختند./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet