پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 17:54:41
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس:

اقتصاد‌دانان در خصوص وضع اقتصادی کشور گزارش دادند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور برخی از اقتصاد‌دانان در کمیسیون اقتصاد خبر داد و گفت: گزارشی از سوی اقتصاد‌دانان در خصوص وضعیت کنونی کشور و تورم آن ارائه شد.
اقتصاد‌دانان در خصوص وضع اقتصادی کشور گزارش دادند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور برخی از اقتصاد‌دانان در کمیسیون اقتصاد خبر داد و گفت: گزارشی از سوی اقتصاد‌دانان در خصوص وضعیت کنونی کشور و تورم آن ارائه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10588.jpg اقتصاد‌دانان,در,خصوص,وضع,اقتصادی,کشور,گزارش,دادند Icana

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وضعیت کنونی اقتصاد کشور در کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور اقتصاد‌دانان بررسی شد افزود: صاحب‌نظران در خصوص اقتصاد بودجه‌ای نظرات خود را عنوان کردند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که میزان نقدینگی موجود در کشور، تورم و کسری بودجه از جمله مباحث امروز کمیسیون فوق بوده است تصریح کرد: ارائه گزارش اقتصاد‌دانان موجبات وضوح بیشتر در مباحث اقتصادی کشور را برای نمایندگان فراهم کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور برخی از اقتصاد‌دانان در کمیسیون اقتصاد خبر داد و گفت: گزارشی از سوی اقتصاد‌دانان در خصوص وضعیت کنونی کشور و تورم آن ارائه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet