پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 17:57:03
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت گرفت؛

اتمام بررسی طرح 56 ماده ای حمایت از تولید ملی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از اتمام بررسی طرح ۵۶ ماده ای حمایت از تولیدملی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد و گفت: البته این طرح چند الحاقیه دارد که در جلسه بعدی کمیسیون بررسی می شود.
اتمام بررسی طرح 56 ماده ای حمایت از تولید ملی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از اتمام بررسی طرح 56 ماده ای حمایت از تولیدملی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد و گفت: البته این طرح چند الحاقیه دارد که در جلسه بعدی کمیسیون بررسی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13428.jpg اتمام,بررسی,طرح,56,ماده,ای,حمایت,از,تولید,ملی Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن بررسی طرح 56 ماده ای حمایت از تولید ملی به اتمام رسید، تصریح کرد: مواد 53و 56 حذف و مواد 54 نیز به تصویب رسید.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ماده 55 طرح حمایت از تولید ملی نیز با اصلاحاتی تایید شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد الحاقی به طرح حمایت از تولید ملی توسط تعدادی از نمایندگان مطرح شد که به همراه بررسی مواد مراعا در جلسه بعدی کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet