پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 18:58:12
سرویس اجتماعی
در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس انجام شد:

ارائه گزارش رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای درباره سازمان متبوعش

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با یادآوری حضور رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: در این نشست درباره ایجاد تشکیلات جدید و نیروی انسانی این سازمان بحث و وضعیت سازمان فنی و حرفه‌ای بررسی شد.
ارائه گزارش رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای درباره سازمان متبوعش عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با یادآوری حضور رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: در این نشست درباره ایجاد تشکیلات جدید و نیروی انسانی این سازمان بحث و وضعیت سازمان فنی و حرفه‌ای بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10750.jpg ارائه,گزارش,رئیس,سازمان,فنی,و,حرفه‌ای,درباره,سازمان,متبوعش Icana

ضرغام صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار نشست امروز( سه شنبه 8 اسفند) کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: در نشست امروز کمیسیون طرح ممنوعیت کارمندان دولت در هیأت مدیره شرکت‌های دولتی و غیر دولتی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری حضور رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: در این نشست درباره ایجاد تشکیلات جدید و نیروی انسانی این سازمان بحث و وضعیت سازمان فنی و حرفه‌ای بررسی شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ادامه داد: در نشست امروز همچنین وضعیت سازمان مهارت مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet