پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 09:13:30
سرویس فرهنگی
احمدی:

بی‌بی‌سی ناقوس مرگ خود را می‌زند

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کلید مقابله با بی بی سی و برگزاری انتخابات سالم درکشور، وحدت بین ملت ایران با محوریت ولایتمداری است، گفت: برگزاری انتخابات سالم در کشور به عملکرد صحیح مردم، مسوولان و مجریان کمیته انتخاباتی نیز بستگی دارد که باعث می شود شبکه بی بی سی و سایر شبکه‌های وابسته به نظام سلطه نتوانند به اهداف خود دست یابند.
بی‌بی‌سی ناقوس مرگ خود را می‌زند نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کلید مقابله با بی بی سی و برگزاری انتخابات سالم درکشور، وحدت بین ملت ایران با محوریت ولایتمداری است، گفت: برگزاری انتخابات سالم در کشور به عملکرد صحیح مردم، مسوولان و مجریان کمیته انتخاباتی نیز بستگی دارد که باعث می شود شبکه بی بی سی و سایر شبکه‌های وابسته به نظام سلطه نتوانند به اهداف خود دست یابند. https://cdn.icana.ir/d/019/34366.jpg بی‌بی‌سی,ناقوس,مرگ,خود,را,می‌زند Icana

علی محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد اقدامات شبکه فارسی زبان بی بی سی که با استفاده از اصطلاح برگزاری انتخابات آزاد برای ایجاد آشوب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران تلاش می‌کند، گفت: آنچه در سال 88اتفاق افتاد، خاطره بدی برای ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جا گذاشت که با یادآوری آن به این نتیجه می‌رسیم که باید در عرصه انتخابات ریاست جمهوری هوشمندتر وارد میدان شویم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،عنوان کرد: برگزاری انتخابات سالم در کشور به عملکرد صحیح مردم، مسوولان و مجریان کمیته انتخاباتی نیز بستگی دارد. بنابراین باید با حفظ ارزش‌های ایرانی اسلامی خود و بصیرت لازم در بحث انتخابات به گونه‌ای عمل کنیم که شبکه بی بی سی و سایر شبکه‌های وابسته به نظام سلطه نتوانند به اهداف خود به منظور ایجاد فتنه در کشور دست یابند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: نظام ما یک نظام ولایی است، بنابراین  کلید مقابله با بی بی سی و برگزاری انتخابات سالم درکشور، وحدت بین ملت ایران با محوریت ولایتمداری است و اینکه در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نشاط ایجاد کنیم چراکه حضور چشمگیر ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری در قدرت دفاع از حقوق آن ها از سوی مسوولان کشور درعرصه جهانی موثر خواهد بود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet