پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/08 18:31:00
سرویس اقتصادی
کاتب خبر داد:

رای کمیسیون برنامه و بودجه برای مسکوت ماندن 6 ماهه دو طرح

سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه مجلس از رای مثبت اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در جلسه امروز به مسکوت ماندن ۶ماهه دو طرح خبر داد.
رای کمیسیون برنامه و بودجه برای مسکوت ماندن 6 ماهه دو طرح سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه مجلس از رای مثبت اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در جلسه امروز به مسکوت ماندن ۶ماهه دو طرح خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/10726.jpg رای,کمیسیون,برنامه,و,بودجه,برای,مسکوت,ماندن,6,ماهه,دو,طرح Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص  جلسه امروز – سه شنبه 8 اسفند- کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت:اعضای کمیسیون خود بند 51 قانون بودجه را که مربوط به تضمین بازپرداخت سود و اصل اوراق مشارکت برای شهرداری‌ها بود، بررسی کردند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:بعد از اینکه اعضای کمیسیون نظریات خود را در مورد این موضوع مطرح کردند در نهایت رأی به مسکوت ماندن شش ماهه این طرح دادند.

کاتب هم چنین در این خصوص تصریح کرد: همچنین در جلسه امروز مقرر شد که اصلاح بند 80 قانون بودجه به مدت شش ماه مسکوت بماند.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات هم چنین تصریح کرد: در طرح مذکور پیشنهاد شده بود که مبلغی از اعتبارات شرکت گاز و سازمان آب و فاضلاب برداشته و برای امکان متبرکه و اوقاف هزینه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet