پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 10:34:11
سرویس صحن
جعفری در تذکر آیین نامه‌ای:

خبرنگاران مواظب افراد سودجو و غیر حرفه‌ای باشند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام اینکه خبرنگاران باید مواظب افرادی باشند که این حرفه را خدشه دار می کنند، گفت: من فکر می کنم که افراد با موافقت و مخالفت با این طرح تنها به دنبال مطرح کردن نام خود هستند.
خبرنگاران مواظب افراد سودجو و غیر حرفه‌ای باشند عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام اینکه خبرنگاران باید مواظب افرادی باشند که این حرفه را خدشه دار می کنند، گفت: من فکر می کنم که افراد با موافقت و مخالفت با این طرح تنها به دنبال مطرح کردن نام خود هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/35101.jpg خبرنگاران,مواظب,افراد,سودجو,و,غیر,حرفه‌ای,باشند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم جعفری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین نامه ای  و در جریان بررسی  موادی از آئین نامه داخلی مجلس با بیان اینکه بیشتر مواقع خبرنگاران شریف زحمت می کشند، گفت: به طور حتم اگر مسائل به درستی از سوی خبرنگاران رسانه ای شود، ما بسیار خوشحال می شویم.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه خبرنگاران باید مواظب افرادی باشند که این حرفه را خدشه دار می کردند، افزود: من فکر می کنم که افراد با موافقت و مخالفت با این موضوع تنها به دنبال مطرح کردن خود هستند.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت: به طور حتم باید تمام مطالب براساس واقعیت باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet