پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 10:45:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقا‌محمدی:

اراده‌ای برای خلع سلاح تروریست‌های سوریه وجود ندارد

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به طرح یک ماده‌ای جدید اخضر الابراهیمی برای حل بحران سوریه،گفت: اساسا قدرت‌های غربی طوری رفتار می‌کنند که گویا اراده‌ای برای خلع سلاح تروریست‌های سوریه وجود ندارد.
اراده‌ای برای خلع سلاح تروریست‌های سوریه وجود ندارد عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به طرح یک ماده‌ای جدید اخضر الابراهیمی برای حل بحران سوریه،گفت: اساسا قدرت‌های غربی طوری رفتار می‌کنند که گویا اراده‌ای برای خلع سلاح تروریست‌های سوریه وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/27138.jpg اراده‌ای,برای,خلع,سلاح,تروریست‌های,سوریه,وجود,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ابراهیم آقا‌محمدی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به طرح یک ماده‌ای اخضر الابراهیمی، فرستاده مشترک سازمان ملل و اتحادیه، مبنی بر اعلام آتش‌بس به عنوان پیش‌شرط آغاز مذاکرات در سوریه،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت: اساساً آتش‌بس پیش‌شرط نیست بلکه امر مسلم این است که تا زمانی غرب و برخی از اعراب به تجهیز تسلیحاتی تروریست‌های سوریه می‌پردازند هیچ گاه آتش‌بس مهیا نخواهد شد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پیش‌شرط اساسی برای حل حل بحران سوریه خله سلاح معارضان این کشور است تا از این روزنه گفتگوهای ملی فراهم شود.

آقامحمدی با مزورانه خواندن غرب در پیگیری راه‌حل سیاسی بحران سوریه، افزود: غرب به نحوی عمل می‌کند که گویا اراده‌ای به خلع سلاح تروریست‌های سوریه ندارد چرا که از سوی بر آغاز گفتگوهای ملی در سوریه تاکید می‌کند و از سوی دیگر با ارسال جدیدترین سلاح‌های سنگین و پیشرفته معارضان را در پیگیری اهداف خرابکارانه خود حمایت می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس، گفت: ارتش سوریه در طی دوسال تنش در این کشور به اسد وفادار ماند چون اعتقاد به حقانیت و مشروعیت مردمی بشار اسد داشت و طی این مدت توانست با روحیه به پاکسازی مناطق مختلف سوریه بپردازد و ضربات سنگینی را به تروریست‌ها وارد کرد و نهایتاً پیروزی از آن ملت و دولت سوریه است که متحد در برابر جبهه استکبار ایستاده اند.

گفتنی است؛اخضر الابراهیمی،فرستاده مشترک سازمان ملل و اتحادیه عرب در سوریه در تلاش است تا طرحی یک ماده‌ای را ارائه دهد که این طرح بر اعلام آتش بس در سوریه تمرکز دارد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet