پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 11:02:53
سرویس صحن
در نشست علنی امروز؛

مجلس با اعمال‌محدودیت برای عکاسان در صحن‌علنی مخالفت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف ماده ۱ طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس اجازه دادند تا فعالیت خبرنگاران در مجلس به مانند قبل ادامه پیدا کند.
مجلس با اعمال‌محدودیت برای عکاسان در صحن‌علنی مخالفت کرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف ماده 1 طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس اجازه دادند تا فعالیت خبرنگاران در مجلس به مانند قبل ادامه پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/35645.jpg مجلس,با,اعمال‌محدودیت,برای,عکاسان,در,صحن‌علنی,مخالفت,کرد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان با 118 رأی موافق، 45 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع با پیشنهاد حذف ماده 1 طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی موافقت کردند.

براساس این ماده قرار بود تا تصویربرداری اعم از فیلم و عکس از جلسات مجلس فقط در یک ساعت شروع جلسات علنی مجاز باشد و در موارد خاص با تشخیص رئیس جلسه این مدت افزایش پیدا کند.

مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود پیشنهاد حذف این ماده را مطرح کرد و قسیم عثمانی نماینده بوکان و سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده ورامین نیز به عنوان مخالف و موافق حذف به ایراد سخن پرداختند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet