پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 15:09:31
سرویس اقتصادی
گروسی:

تغییرات پی‌در پی مدیریتی در صنعت خودرو نماد بی‌ثباتی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه عامل گرانی خودرو در حال حاضر کاهش تولید به دلایل مختلف از جمله کمبود مواد اولیه، عدم نقدینگی کافی و غیره است گفت: تغییرات مدیریتی در شرکت‌های خودرو‌سازی اقدامی بی فایده و بحران‌ساز است.
تغییرات پی‌در پی مدیریتی در صنعت خودرو نماد بی‌ثباتی است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه عامل گرانی خودرو در حال حاضر کاهش تولید به دلایل مختلف از جمله کمبود مواد اولیه، عدم نقدینگی کافی و غیره است گفت: تغییرات مدیریتی در شرکت‌های خودرو‌سازی اقدامی بی فایده و بحران‌ساز است. https://cdn.icana.ir/d/019/32024.jpg تغییرات,پی‌در,پی,مدیریتی,در,صنعت,خودرو,,نماد,بی‌ثباتی,است Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه تغییر مدیریت راهکار مناسبی برای بهبود وضعیت بازار خودرو و کاهش تنش موجود در آن نیست گفت: مسئولان باید جلوی اقداماتی که تنش زا هستند را بگیرند.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که واردات قطعات بی کیفیت از کشورهای چین و ترکیه موجبات کسادی بازار داخلی و رکود تولید ملی شده است افزود: مسئولان جلوی واردات قطعات خودرو که موجبات نابودی تولید داخلی و بیکاری قشر کثیری از کارگران را فراهم می‌کنند را بگیرند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه عامل گرانی خودرو در حال حاضر کاهش تولید به دلایل مختلف از جمله کمبود مواد اولیه، عدم نقدینگی کافی و غیره است گفت: تغییرات مدیریتی در شرکت‌های خودرو‌سازی اقدامی بی فایده و بحران‌ساز است.

وی ادامه داد: تغییرات مدیریتی پی‌در پی در شرکت‌های خودرو‌سازی بی‌ثباتی در تصمیم‌گیری و عدم اتخاذ تدبیری مناسب از سوی مسئولان را به ذهن می‌رساند که این خود عاملی بر ایجاد  تنش بیشتر در بازار خودرو خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه تغییر و تحولات بی‌شمار در پست‌های مدیریتی در بخش صنعت خود آفت این بخش است تصریح کرد: مسئولان باید بیشتر در انتخاب مدیران لایق کوشا باشند تا با تعویض و جابه‌جایی پی در پی آنان در بازار اختلا و بحران ایجاد نکنند.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس افزود: بی‌ثباتی در تعیین مدیریت لایق بیش از هرچیزی به بخش صنعت کشور لطمه می‌زند و بساط تورم و قیمت‌های حبابی را موجب می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: تغییرات مدیریتی نباید با توهم بهبود وضعیت صورت بگیرد چرا که در این صورت خود بحرانی فزاینده می‌آفریند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet