پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 11:09:08
سرویس صحن
کوچک زاده در تذکر آئین نامه ای

برخی از طراحان، در صحن علنی با طرح مخالفت می کنند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این که برخی از نمایندگان طرح در صحن علنی مجلس با طرح مخالفت می کنند، از چنین فضایی در مجلس انتقاد کرد.
برخی از طراحان، در صحن علنی با طرح مخالفت می کنند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این که برخی از نمایندگان طرح در صحن علنی مجلس با طرح مخالفت می کنند، از چنین فضایی در مجلس انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/995.jpg برخی,از,طراحان،,در,صحن,علنی,با,طرح,مخالفت,می,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی کوچک زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای با استناد به مواد 151، 152 و 153 و 154 درخصوص روند تصویب طرح ها و لوایح در مجلس گفت: در تبصره طرح ارائه شده برای اصلاح آیین نامه داخلی مجلس درخصوص فعالیت عکاسان در مجلس تعدادی از دوستان امضا کرده اند اما اکنون آقای بائوج لاهوتی که از امضاکنندگان آن است، به عنوان مخالف نیز صحبت می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به این که اسم من در میان امضاکنندگان این طرح نیست، افزود: من به عنوان متهم اصلی این طرح معرفی شده ام اما آقایان قادری و ندیمی که از امضاکنندگان این طرح هستند علیه آن مصاحبه می کنند.

وی خطاب به خبرنگاران گفت: ای خبرنگاران بدانید با چه کسانی طرف هستید! این چه فضایی است که در مجلس به وجود آمده است که امضاکنندگان طرح، مخالف آن صحبت می کنند.

ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر وی گفت: ممکن است یکی از نمایندگان پیشنهادی ارائه کرده باشند اما آنچه نهایتا در صحن علنی مطرح می شود، با پیشنهاد آنها متفاوت باشد و بنابراین اشکالی به این اقدام وارد نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet