پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 12:09:53
سرویس صحن
باهنر با تشریح نحوه بررسی لایحه بودجه و چند دوازدهم در مجلس؛

بررسی کلیات لایحه چند دوازدهم در جلسه 20 اسفند ماه

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با ارائه توضیحاتی درباره چگونگی بررسی لایحه بودجه و چند دوازدهم در مجلس ،گفت:روز یکشنبه ۲۰ اسفند طبق آیین‌نامه داخلی مجلس لایحه چنددوازدهم در دستور کار قرار می‌گیرد تا کلیات آن مورد بحث قرار گیرد.
بررسی کلیات لایحه چند دوازدهم در جلسه 20 اسفند ماه نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با ارائه توضیحاتی درباره چگونگی بررسی لایحه بودجه و چند دوازدهم در مجلس ،گفت:روز یکشنبه 20 اسفند طبق آیین‌نامه داخلی مجلس لایحه چنددوازدهم در دستور کار قرار می‌گیرد تا کلیات آن مورد بحث قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/14176.jpg بررسی,کلیات,لایحه,چند,دوازدهم,در,جلسه,20,اسفند,ماه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 اسفند) مجلس شورای اسلامی درباره جدول زمان‌بندی بررسی لایحه بودجه چنددوازدهم، گفت: نمایندگان براساس آیین‌نامه داخلی مجلس از 12 تا 22 اسفند وقت دارند پیشنهادات خود را درباره لایحه بودجه مکتوب کرده و به کمیسیون‌های مربوط تحویل دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این گزارش‌ها و لایحه بودجه در ایمیل‌های نمایندگان و هم بر روی سایت مجلس قرار دارد، تصریح کرد: نمایندگان مجلس می‌توانند لوایح را ببینند و پیشنهادات خود را به کمیسیون‌های تخصصی هم از طریق مجازی و هم غیرمجازی ارجاع دهند.

وی ادامه داد: کمیسیون‌های تخصصی مجلس مانند کمیسیون برنامه و بودجه، کمیسیون اقتصادی، کمیسیون کشاورزی و دیگر کمیسیون‌های مربوط به بررسی بودجه نیز از 12 تا 27 اسفندماه وقت دارند به این پیشنهادات و لوایح رسیدگی کنند.

باهنر تصریح کرد: بر این اساس بازه زمانی 10 روزه نمایندگان با بازه 15 روزه کمیسیون‌های تخصصی هم‌پوشانی دارد.

نایب‌رئیس مجلس نهم تاکید کرد:‌ مجلس هفته آینده به دلیل رسیدگی به لایحه بودجه و لایحه چنددوازدهم جلسه علنی ندارد و تنها کمیسیون‌هایی که درگیر بررسی بودجه هستند، باید از روز شنبه 12 اسفند کار خود را آغاز کنند.

وی یادآور شد: بنابراین مجلس شورای اسلامی هفته بعد از آن یعنی روز یکشنبه 20 اسفند طبق آیین‌نامه داخلی لایحه چنددوازدهم را در دستور کار قرار می‌دهد تا کلیات آن مورد بحث قرار گیرد و در صورت تصویب در جلسه بعد از آن وارد جزئیات می‌شویم و مجلس باید طوری عمل کند که لایحه چنددوازدهم قبل از پایان سال تمام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet