پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 12:10:48
سرویس صحن
حسن پور بیگلری در نطق میان دستور:

ایران هرگز تن به توسعه کنترل شده از سوی قدرت های غربی نخواهد داد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه خوشبختانه هیأت ایرانی در مذاکرات با گروه ۱+۵ ابتکار عمل را به دست گرفته است گفت:مانمایندگان به گروه ۱+۵ می گوییم که جمهوری اسلامی ایران با تکیه به ایمان و استعدادهای جوانان، رکورد استقلال در جهان را به ثبت می رساند و هرگز تن به توسعه کنترل شده از سوی قدرت های غربی نخواهد داد.
ایران هرگز تن به توسعه کنترل شده از سوی قدرت های غربی نخواهد داد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه خوشبختانه هیأت ایرانی در مذاکرات با گروه 1+5 ابتکار عمل را به دست گرفته است گفت:مانمایندگان به گروه 1+5 می گوییم که جمهوری اسلامی ایران با تکیه به ایمان و استعدادهای جوانان، رکورد استقلال در جهان را به ثبت می رساند و هرگز تن به توسعه کنترل شده از سوی قدرت های غربی نخواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13887.jpg ایران,هرگز,تن,به,توسعه,کنترل,شده,از,سوی,قدرت,های,غربی,نخواهد,داد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن پور بیگلری در  نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور با بیان اینکه سال 91 در حالی به پایان می رسد که ملت ایران مورد شدیدترین تحریم ها به رهبری آمریکا قرار گرفته است گفت:  این تحریم ها دربرابر فرمایشات و تدابیر رهبر معظم انقلاب و حضور ملت ایران در تمام صحنه ها و پایمردی مسئولان رنگ باخته است.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه خوشبختانه تهدیدهای کشورهای استکباری علیه ملت ایران با هوشمندی مردم و مسئولان به فرصت تبدیل شده است افزود: ملت ایران در شرایط کنونی به الگویی برای جوامع جهانی به ویژه کشورهای مسلمان تبدیل شده است. از طرفی دیگر ملت ایران ایثارگرانه فشار همه جانبه کشورهای غربی را تحمل می کند لذا مسئولان اجرایی کشور باید شکرگزار این موضوع باشند.

وی ادامه داد: از طرف دیگر مسئولان باید با نصب العین قرار دادن فرمایشات وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب در یک حرکت جهادی نسبت به رفع مشکلات اقتصادی و معیشت مردم اقدام کنند. این در حالی است که این موضوع تنها در سایه وحدت مسئولان اجرایی و نمایندگان مجلس محقق می شود.

حسن پور بیگلری افزود: هم اکنون در آستانه انتخابات ریاست جمهوری وظیفه ما این است که برای افزایش آرامش در جامعه تلاش کنیم و در فضای منطق راه ها را برای رفع فشار تحریم بیابیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اعلام اینکه خوشبختانه هیأت ایرانی در مذاکرات با گروه 1+5 ابتکار عمل را به دست گرفته است یادآور شد: ضمن حمایت از مواضع دبیر شورای عالی امنیت ملی، ما نمایندگان به گروه 1+5 می گوییم که جمهوری اسلامی ایران با تکیه به ایمان و استعدادهای جوانان، رکورد استقلال در جهان را به ثبت می رساند و هرگز تن به توسعه کنترل شده از سوی قدرت های غربی نخواهد داد.

حسن پور بیگلری با یادآوری فوت 5 نفر از کارگران شرکت گلگهر گفت: ضمن ابراز همدردی با خانواده این کارگران من از رئیس جمهور می خواهم ضمن اعزام هیأت بررسی به منطقه نتیجه را هر چه زودتر به مردم اعلام کنند و با مسببان این حادثه برخورد شود. حال سؤال من این است که مسئولان مربوطه چقدر برای جان انسان ها ارزش قایل هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: امروز وقت آن رسیده است که از وزارت صنعت، معدن و تجارت و مسئولان دولتی و فرماندار استان بپرسیم که چند درصد از درآمد معادن سیرجان در مسیر توسعه استان سرمایه گذاری می شود؟ این در حالی است که این معادن در اختیار سرمایه داران قرار گرفته است از این رو مسئولان باید هر چه سریعتر برخی از مسائل کشور به ویژه موضوع سنگ آهن را تعیین تکلیف کنند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet