پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 15:05:47
سرویس اجتماعی
کوچکی‌نژاد‌: موضوع ورزش وبهداشت به امور تربیتی ترجیح داده می‌شود

امور تربیتی در وزارت آموزش وپرورش به حاشیه رانده شده است

عضو کمیته آموزش و پرورش مجلس، با تأکید بر اینکه امور تربیتی در وزارت آموزش و پرورش به حاشیه رانده شده است، گفت: این وزارتخانه با اجرای بدون زیرساخت طرح ۳-۳-۶، نه تنها انجام امور تربیتی را با مشکل روبه‌رو کرد، بلکه بخش‌های دیگر نظام آموزشی را هم دستخوش مشکلات بسیاری کرده است.
امور تربیتی در وزارت آموزش وپرورش به حاشیه رانده شده است عضو کمیته آموزش و پرورش مجلس، با تأکید بر اینکه امور تربیتی در وزارت آموزش و پرورش به حاشیه رانده شده است، گفت: این وزارتخانه با اجرای بدون زیرساخت طرح 3-3-6، نه تنها انجام امور تربیتی را با مشکل روبه‌رو کرد، بلکه بخش‌های دیگر نظام آموزشی را هم دستخوش مشکلات بسیاری کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/471.jpg امور,تربیتی,در,وزارت,آموزش,وپرورش,به,حاشیه,رانده,شده,است Icana

جبار کوچک‌نژاد‌ارم‌ساداتی در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری فرا رسیدن سال‌روز تأسیس امور تربیتی در وزارت آموزش و پرورش، گفت: نهاد امور تربیتی در داخل وزارتخانه با کمک شهیدان باهنر و رجایی برای بهبود وضعیت تربیتی دانش‌آموزان ایجاد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، درباره اهداف ایجاد نهاد امور تربیتی در وزارت آموزش وپرورش، توضیح داد: ارتقای واحدهای پرورشی، تربیت تشکل‌های دانش‌آموزی و برنامه‌ریزی آموزشی بخشی از اهداف تشکیل این نهاد است.

وی با اعلام اینکه همه ارکان آموزش وپرورش در بهبود امور تربیتی کشور تأثیرگذار هستند، گفت: نهاد امور تربیتی در دهه اول انقلاب کارهای بسیار بزرگی در کشور انجام داد، همچنین این نهاد در زمان جنگ در جهت مطرح کردن فرهنگ دفاع مقدس نتایج خوبی را به دست آورد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه بعد از جنگ نهاد امور تربیتی در داخل وزارت آموزش وپرورش تضعیف شد، یادآور شد: مجلس در دوره هفتم، قانون احیای امور تربیتی و پرورشی را به‌عنوان یک مصوبه به دولت ابلاغ کرد اما تلاش‌های مجلس هم در ارتقای این موضوع نتیجه نداد.

کوچکی نژاد با تأکید بر اینکه موضوع امور تربیتی در وزارت آموزش وپرورش به حاشیه رانده شده است، گفت: هم‌اکنون بیشتر برنامه‌ریزی‌ها، امکانات و اعتبارات به موضوع ورزش و بهداشت اختصاص داده می‌شود، حتی در جذب نیروی انسانی هم اولویت با جذب مربیان بهداشت و ورزش است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه رویکرد تربیتی در وزارت آموزش و پرورش در حال تعطیلی است، گفت: این وزارتخانه با اجرای بدون زیرساخت طرح 3-3-6، نه تنها انجام امور تربیتی را با مشکل روبه‌رو کرد، بلکه بخش‌های دیگر نظام آموزشی را هم دستخوش مشکلات بسیاری کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet