پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/11 13:45:00
سرویس بین الملل
انتخاب چاک‌هگل به عنوان وزیر دفاع آمریکا

نوباوه: وزیران کابینه اوباما مجری سیاست‌های تل‌آویو هستند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به انتخاب چاک هگل به عنوان وزیر دفاع آمریکا، گفت: سیاست‌های کلان کاخ سفید از سوی لابی‌های صهیونیسم طراحی می‌شود و نامزد‌های دستگاه‌های اجرایی کاخ سفید نیز باید پیرو سیاست‌های تهیه شده در تل‌آویو باشند.
نوباوه: وزیران کابینه اوباما مجری سیاست‌های تل‌آویو هستند نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به انتخاب چاک هگل به عنوان وزیر دفاع آمریکا، گفت: سیاست‌های کلان کاخ سفید از سوی لابی‌های صهیونیسم طراحی می‌شود و نامزد‌های دستگاه‌های اجرایی کاخ سفید نیز باید پیرو سیاست‌های تهیه شده در تل‌آویو باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/5028.jpg نوباوه:,وزیران,کابینه,اوباما,مجری,سیاست‌های,تل‌آویو,هستند Icana

بیژن نوباوه در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتخاب چاک هگل به عنوان وزیر دفاع آمریکا، اظهار داشت: تغییرات در راس امور دفاعی کاخ سفید تغییری در سیاست‌های خصمانه واشنگتن نسبت به کشورهای مستقل ایجاد نخواهد کرد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش از انتخاب هگل به عنوان وزیر دفاع آمریکا بحث‌هایی پیرامون وی مطرح شده بود، تصریح کرد: سیاستمداران آمریکایی سعی داشتند با ضد صهیونیسم معرفی کردن نامزد پست وزارت دفاع آمریکا با جوسازی وی را به این پست انتخاب کنند تا بخشی از افکار عمومی را نیز با خود همراه کنند.

وی با بیان اینکه نگرش سیاست خارجی آمریکا باید تغییر کند، ادامه داد: سیاست‌های کلان سیاست خارجی آمریکا برپایه ضدیت با کشورهایی است که مخالف رژیم اشغال‌گر قدس هستند است و باید تغییر اساسی در این رویکرد ایجاد شود و نه اینکه وزیر دفاع این کشور تغییر کند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: با تغییر در راس دستگاه دیپلماسی آمریکا شاهد تغییرات محسوسی نبودیم و با اظهاراتی که جان کری پس از انتخاب به عنوان رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا داشت مشخص شد کسانی که در راس امور اجرایی کاخ سفید قرارمی‌گیرند ناچار به پیروی از سیاست‌های سلف گذشته خود هستند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه چاک هگل هم ناچار به پیروی از سیاست‌های خصمانه آمریکا است، گفت: سیاست‌های کلان کاخ سفید از سوی لابی‌های صهیونیسم طراحی می‌شود و نامزد‌های دستگاه‌های اجرایی کاخ سفید نیز باید پیرواین سیاست‌های تهیه شده در تل‌آویو باشند.

روز سه‌شنبه چاک هگل از سوی سنا به عنوان وزیر دفاع آمریکا برگزیده شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet