خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 15:34:36
سرویس سیاسی
بروجردی از دستورکار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد:

آغاز بررسی تفاهم‌نامه ایران‌وآرژانتین درباره پرونده‌آمیا در مجلس

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که بررسی تفاهم‌نامه ایران و آرژانیتن درباره پرونده آمیا در این کمیسیون آغاز شده، گفت: مقرر شد تا بررسی‌های دقیق‌تری درباره این موضوع انجام شود.
آغاز بررسی تفاهم‌نامه ایران‌وآرژانتین درباره پرونده‌آمیا در مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که بررسی تفاهم‌نامه ایران و آرژانیتن درباره پرونده آمیا در این کمیسیون آغاز شده، گفت: مقرر شد تا بررسی‌های دقیق‌تری درباره این موضوع انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/30721.jpg آغاز,بررسی,تفاهم‌نامه,ایران‌وآرژانتین,درباره,پرونده‌آمیا,در,مجلس Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره زمان بررسی تفاهم‌نامه ایران و آرژانیتن درباره پرونده آمیا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: روز گذشته سه شنبه 8 اسفندماه بحث اولیه رسیدگی به این موضوع آغاز و مقرر شد تا بررسی‌های دقیق‌تری درباره این موضوع انجام شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: پرونده آمیا فعلا در حد بحث اولیه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مطرح شده و با بررسی‌های بعدی جمع‌بندی نهایی در این زمینه انجام می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تذکر روز گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس به وزیر امور خارجه درباره تفاهم‌نامه آمیا بین ایران و آرژانتین، تصریح کرد: تذکر نمایندگان در این باره جزء حقوق آنهاست.

هفته گذشته مجلس علیای آرژانتین  پس از بحث و بررسی 10ساعته، تفاهم‌نامه امضاشده میان ایران و آرژانتین را درباره حادثه "آمیا" تصویب کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet