پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 15:25:49
سرویس اقتصادی
توکلی خبر داد:

فراکسیون آب در مجلس تشکیل شد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس، با بیان اینکه مدیریت آب و استفاده بهینه از آن در کشور نیازمند سازوکار‌های ویژه، الزامات و قوانین خاص است، گفت: فراکسیون آب با نظر اکثریت نمایندگان در مجلس تشکیل شد.
فراکسیون آب در مجلس تشکیل شد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس، با بیان اینکه مدیریت آب و استفاده بهینه از آن در کشور نیازمند سازوکار‌های ویژه، الزامات و قوانین خاص است، گفت: فراکسیون آب با نظر اکثریت نمایندگان در مجلس تشکیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/26407.jpg فراکسیون,آب,در,مجلس,تشکیل,شد Icana

محمد‌تقی توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خانه ملت، با بیان اینکه اکثریت نمایندگان مجلس با ضرورت تشکیل فراکسیون آب در مجلس موافقت کردند، تصریح کرد: از آنجایی که جای فراکسیون آب در میان فراکسیون‌های مجلس خالی بود، اکثریت نمایندگان با شکل‌گیری این فراکسیون موافقت کردند.

نماینده مردم الیگودرزدر مجلس شورای اسلامی افزود: ایران از نظر منابع آبی محدودیت است و مدیریت آب و استفاده بهینه از آن نیازمند سازوکار‌های ویژه، الزامات و قوانین خاص است و بنابراین شکل‌گیری این فراکسیون در مجلس و مشارکت نمایندگان در این فراکسیون می‌تواند در اعتلا و ارتقای کمی و کیفی منابع آبی در کشور نقش اساسی داشته باشد.

توکلی با بیان اینکه جایگاه فراکسیون آب می‌تواند به عنوان یک حلقه ارتباطی و تکمیلی در توسعه آب در سطح فرا‌بخشی و ملی تاثیر‌گذار باشد، تصریح کرد: اکثریت نمایندگان مجلس عضویت در این فراکسیون را پذیرفته‌اند و اساسنامه فراکسیون توسط هیات رئیسه به تصویب رسید.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس، ترکیب هیات رئیسه فراکسیون آب را به شرح ذیل معرفی کرد:

محمد‌تقی توکلی رئیس فراکسیون ،حسین نیاز‌آذری و حسین دهدشتی نواب رئیس، سید‌باقر حسینی و سید هادی حسینی، دبیران فراکسیون و نادر قاضی‌پور: سخنگو

همچنین آقایان هروی، علیمرادی، آقاجری،نوری قزلچه، حاجی و خانم افتخاری به عنوان اعضای ناظر در فراکسیون آب انتخاب شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet