پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 15:07:13
سرویس بین الملل
نشست دوستان سوریه در ایتالیا

بخشایش: برگزاری نشست‌ با برند دوستان مردم سوریه فاقد مشروعیت است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌مجلس با اشاره به برگزاری نشست دوستان ملت سوریه در ایتالیا،گفت: برند دوستان ملت سوریه رمز غرب برای آتش افروزی در سوریه است.
بخشایش: برگزاری نشست‌ با برند دوستان مردم سوریه فاقد مشروعیت است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌مجلس با اشاره به برگزاری نشست دوستان ملت سوریه در ایتالیا،گفت: برند دوستان ملت سوریه رمز غرب برای آتش افروزی در سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/25738.jpg بخشایش:,برگزاری,نشست‌,با,برند,دوستان,مردم,سوریه,فاقد,مشروعیت,است Icana

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری نشست دوستان سوریه در ایتالیا، اظهار داشت: برگزاری نشست‌های تبلیغاتی به عنوان دوستان سوریه تنها برای بالا بردن روحیه تروریست‌هایی است که در صحنه میدانی نتواسته‌اند موفقیت‌هایی در برابر ارتش سوریه به دست‌بیاورند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری نشست‌هایی با برند دوستان مردم سوریه از دید مردم این کشور فاقد مشروعیت است، تصریح کرد: کسانی که با دولت مردمی سوریه 23ماه است  در حال مبارزه‌اند، تروریست‌هایی هستند که از اقصی نقاط دنیا با حمایت‌های غربی- عربی به این کشور آورده شده اند و هیچ‌گاه از سوی مردم دمشق به عنوان نماینده خود معرفی نخواهند شد.

وی با تاکید براینکه برگزاری نشست‌های متعدد به عنوان دوستان سوریه ماهیت کشورهای مخالف جبهه مقاومت را هر روز آشکار‌تر از گذشته می‌کند، ادامه داد: کسانی که خود را دوست مردم سوریه معرفی می‌کنند، دولت‌هایی هستند که با ارسال تروریست و سلاح‌ مردم سوریه را از خانه و کاشانه خود آواره کرده‌اند.

نماینده مستقل مجلس نهم، تصریح کرد: غرب طی چندین ماه که از بحران در دمشق می‌گذرد بارها مبادرت به تشدید تحریم‌ها کرده ‌است و افزایش تحریم‌ها در نشست رم نمی‌تواند امری جدید باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه غرب و حامیان عربی آنها باید دست از آتش افروزی در سوریه بردارند، خاطرنشان کرد: برگزاری نشست با برند دوستان مردم سوریه دیگر برای مردم این کشور اهمیتی ندارد زیرا ملت مقاوم سوریه نیز به ماهیت کسانی که در این کشور آتش افروزی می‌کنند، پی برده‌اند.

کشورهای دوستان سوریه روز پنج‌شنبه 10اسفند در رم نشستی را با حضور جان‌کری برگزار خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet