پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/09 15:33:01
سرویس اجتماعی
شهریاری: اظهارات رئیس جمهور هیچ لطمه‌ای به سازمان نظام پزشکی نمی‌زند

سیاسی‌کاری احمدی‌نژاد در انتخابات نظام پزشکی ثمری ندارد

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اعلام اینکه رئیس‌جمهور به‌خاطر حمایت از یکسری افراد، اظهاراتی خلاف مصلحت کشور را مطرح می‌کند، گفت: بنا نیست به خاطر نگرانی احمدی‌نژاد برای دوستانش، نهادها و افراد متمدن زیر سؤال بروند.
سیاسی‌کاری احمدی‌نژاد در انتخابات نظام پزشکی ثمری ندارد رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اعلام اینکه رئیس‌جمهور به‌خاطر حمایت از یکسری افراد، اظهاراتی خلاف مصلحت کشور را مطرح می‌کند، گفت: بنا نیست به خاطر نگرانی احمدی‌نژاد برای دوستانش، نهادها و افراد متمدن زیر سؤال بروند. https://cdn.icana.ir/d/019/1058.jpg سیاسی‌کاری,احمدی‌نژاد,در,انتخابات,نظام,پزشکی,ثمری,ندارد Icana

حسینعلی شهریاری در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات احمدی‌نژاد درباره انتخابات اخیر سازمان نظام پزشکی، گفت: به طور حتم اظهارات امروز رئیس‌جمهور برخلاف واقعیت و بی پایه و اساس است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به طور حتم میزان مشارکت پزشکان در انتخابات سازمان نظام پزشکی در قیاس با سال‌های قبل بسیار افزایش یافته است، افزود:‌ نمی‌توان با اظهارات و ایجاد شائبه حضور گسترده پزشکان را در انتخابات اخیر زیر سؤال برد.

وی با اعلام اینکه متأسفانه رئیس‌جمهور به‌خاطر حمایت از یکسری افراد اظهاراتی خلاف مصلحت کشور را بر زبان می‌آورد، تصریح کرد: به طور حتم بنا نیست که به خاطر نگرانی رئیس‌جمهور برای دوستانش، نهادها و افراد متمدن زیر سؤال بروند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه اقدامات و اظهارات احمدی‌نژاد درباره انتخابات سازمان نظام پزشکی سیاسی است، یادآور شد: هیأت دولت در حمایت از افراد رد صلاحیت‌ شده اهداف خاصی را دنبال می‌کنند که گفتنش هم‌اکنون به‌صلاح کشور نیست.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اظهارات رئیس‌جمهور هیچ لطمه‌ای به روند رو به رشد سازمان نظام پزشکی نمی‌زند بلکه تنها چهره خودش را خدشه‌دار می‌شود.

احمدی نژاد در حاشیه جلسه هیأت دولت گفته است که نظام پزشکی نهادی صنفی است و متعلق به جامعه پزشکی و درمانی است و نباید نهادهایی که مسوول نیستند، به خصوص نهادهای امنیتی، اطلاعاتی سپاه و غیر اطلاعاتی سپاه در آن دخالت کنند. این یک تشکلی است مربوط به جامعه پزشکی و باید نمایندگان واقعی خودشان در آن قرار بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet