پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 09:18:42
سرویس اقتصادی
ندیمی در واکنش به توزیع دوباره کالابرگ در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر:

نیازی به راه انداری مجدد سازمان بسیج اقتصادی نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درواکنش به اظهار نظری درباره توزیع دوباره کالابرگ گفت: نحوه، میزان و روش کمک به اقشار آسیب پذیر همواره قابل بازنگری است؛ روش های کمک می تواند از طریق سامانه های دیگر صورت گیرد و نیازی به راه اندازی دوباره سازمان بسیج اقتصادی نیست.
نیازی به راه انداری مجدد سازمان بسیج اقتصادی نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درواکنش به اظهار نظری درباره توزیع دوباره کالابرگ گفت: نحوه، میزان و روش کمک به اقشار آسیب پذیر همواره قابل بازنگری است؛ روش های کمک می تواند از طریق سامانه های دیگر صورت گیرد و نیازی به راه اندازی دوباره سازمان بسیج اقتصادی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/26202.jpg نیازی,به,راه,انداری,مجدد,سازمان,بسیج,اقتصادی,نیست Icana

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: منظور از کالابرگ این است که به همه ایرانیان می خواهیم سهمیه بدهیم اما در طرح تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر جامعه که اخیرا در مجلس به تصویب رسیده است مشمول همه ایرانیان نمی شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح مذکور برای اقشار آسیب پذیر است و اولویت نیز با فراد تحت پوشش نهادهای حمایتی است، افزود: بنابراین  به دلیل اینکه طرح تامین کالاهای اساسی جنبه عمومی ندارد کالابرگ نیست وتا کنون مصوبه ای از طرف مجلس تحت عنوان کالابرگ نداریم.

ندیمی در اظهار نظری درباره توزیع دوباره کالابرگ  گفت: نحوه، میزان و روش کمک همواره قابل بازنگری است؛ روش های کمک می تواند از طریق سامانه های دیگر صورت گیرد و نیازی به راه اندازی دوباره سازمان بسیج اقتصادی نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بنابراین نیازی به بازسازی دوبار سازمان بسیج اقتصادی برای توزیع دوباره کالابرگ نخواهیم داشت، افزود: حمایت هایی که صورت می گیرد از طریق همان ستاد هدفمندی یارانه ها انجام شود.

لازم به ذکر است یکشنبه هفته گذشته کلیات طرح تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر توسط نمایندگان مجلس به تصویب رسید که براساس آن به منظور حفظ امنیت غذایی اقشار آسیب پذیر به ویژه خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، دولت موظف می‌شود در مقاطع سه ماهه سبدهای کالایی شامل برنج، روغن و گوشت را تامین و از طریق دستگاه‌های مزبور توزیع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet