پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/11 10:32:00
سرویس سیاسی
سوری در واکنش به اظهارات ضدایرانی وزیر دفاع آلمان؛

ایران قدرتمند مانع لشکرکشی رژیم‌صهیونیستی به کشورهای منطقه شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه ملت‌های منطقه می‌دانند ایران قدرتمند مانع لشکرکشی رژیم صهیونیستی به کشورهای آن‌ها شد، تصریح کرد: ایران همواره برای حفظ صلح و ثبات منطقه تلاش می‌کند.
ایران قدرتمند مانع لشکرکشی رژیم‌صهیونیستی به کشورهای منطقه شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه ملت‌های منطقه می‌دانند ایران قدرتمند مانع لشکرکشی رژیم صهیونیستی به کشورهای آن‌ها شد، تصریح کرد: ایران همواره برای حفظ صلح و ثبات منطقه تلاش می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/24111.jpg ایران,قدرتمند,مانع,لشکرکشی,رژیم‌صهیونیستی,به,کشورهای,منطقه,شد Icana

حجت الله سوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ادعای وزیر دفاع آلمان در خصوص فروش تسلیحات به کشورهای عربی به منظور مقابله با تهدیدات ایران گفت: اروپا از بحران اقتصادی رنج می‌برد و اخیرا این وضعیت دشوار به آلمان نیز رسیده و بنابراین، پرستیژی که آلمان به عنوان یک قطب اقتصادی بزرگ در اروپا برای خود درست کرده بود، متزلزل شده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی افزود: کشورهای اروپایی و امریکا مجبورند شرایطی در دنیا برای فروش تسلیحاتشان به وجود آورند تا خود را از شراط بد اقتصادی نجات دهند و کشورهایی می‌توانند این تسلیحات را بخرند، که فقط نفت را استخراج می‌کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه چنین سخنانی علیه ایران جدید نیست، ادامه داد: غرب، راه کج به کشورهای عربی منطقه نشان می‌دهد و ایران را تهدید معرفی می‌کند و حکام این کشورهای منطقه نیز که در خواب غفلت هستند و تحلیل درستی از شرایط منطقه و دنیا ندارد، قادر به فهم این نکته نیستند که رژیم صهیونیستی با آن کلاهک هسته‌ای برای ایشان تهدید است و نه ایرانی که همواره در جهت صلح و ثبات در خاورمیانه تلاش می‌کند.

سوری با بیان اینکه این تهدید‌ها علیه ایران به جایی نمی‌رسد، یادآور شد: سی و چهار سال است که اینگونه ادعا‌ها و اظهارات علیه ایران اسلامی مطرح می‌شود و کشورهای مرتجع عربی نیز دربرابر این توهمات، مرتبا سلاح‌ها ی خود را تعویض و مدرن‌تر کرده‌اند؛ درحالیکه ملت‌های منطقه می‌دانند ایران تنها قدرتی است که مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده و بعد از ظهور ایران قدرتمند در منطقه بوده که رژیم صهیونیستی از حمله و لشکرکشی به کشورهای آن‌ها دست برداشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: کشورهای غربی از جمله آلمان، فرانسه و امریکا با تهدید معرفی کردن ایران، مسیر فروش تسلیحات خود به کشورهای عربی را هموار می‌کنند تا از پول نفت این کشور‌ها برای سروسامان دادن به اقتصاد ورشکسته خود استفاده کنند. /
 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet