پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 16:11:00
سرویس بین الملل
فروش تسلیحات آلمانی به عربستان

کامران: اروپا به دنبال روزنه تنفس برای رژیم صهیونیستی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کشورهای غربی بدون در نظر گرفتن نوع حکومت کشورهای خاورمیانه مبادرت به فروش اسلحه به این کشورها می‌کنند، گفت:هدف عمده اروپا ایجاد روزنه تنفس برای رژیم صهیونیستی است.
کامران: اروپا به دنبال روزنه تنفس برای رژیم صهیونیستی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کشورهای غربی بدون در نظر گرفتن نوع حکومت کشورهای خاورمیانه مبادرت به فروش اسلحه به این کشورها می‌کنند، گفت:هدف عمده اروپا ایجاد روزنه تنفس برای رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/13619.jpg کامران:,اروپا,به,دنبال,روزنه,تنفس,برای,رژیم,صهیونیستی,است Icana

حسن کامران دستجردی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انعقاد قرارداد فروش تسلیحات از سوی آلمان با کشورهای خاورمیانه برای مقابله با تهدیدات ایران، اظهار داشت: کشورهای غربی بدون توجه به نوع حکومت موجود در کشورهای خاورمیانه مبادرت به فروش اسلحه به این کشورها می‌کنند.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب تنها به دنبال برآورده شدن منافع خود در خاورمیانه است، تصریح کرد: ساخت خطر برای فروش تسلیحات به کشورهای منطقه سیاستی است که کشورهای اروپایی برای رشد اقتصادی در پیش گرفته اند.

 وی با تاکید براینکه کشورهای عربی منطقه بدون توجه به فضای منطقه در راستای اهداف غرب در خاورمیانه گام برمی دارند، ادامه داد: قطعا دلارهایی که از سوی شیوخ عرب منطقه صرف خرید تسلیحات از کشورهای اروپایی می شود دیر یا زود ضد خود آنها و به شیوه‌های مختلف استفاده خواهد شد.

 نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: شیوخ منطقه با سرمایه گذاری در روند توسعه اقتصادی خاورمیانه، می توانند دلارهای نفتی خود را در راستای ایجاد صلح و رقابت و نه تنازعات منطقه ای خرج کنند.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه غرب به هر طریق ممکن سعی دارد امنیت رژیم صهیونیستی را تامین کند، خاطرنشان کرد: غرب سعی دارد با ایجاد تفرقه میان کشورهای منطقه و ایجاد تنازعات منطقه ای افکار را از رژیم صهیونیستی منحرف کند تا این رژیم جعلی علاوه بر پای برجا ماندن منافع غرب را در این منطقه برآورده کند.

وزیر دفاع آلمان اعلام کرده فروش تسلیحات به عربستان برای مقابله با خطر ایران در مقابل اسرائیل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet