پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 09:20:07
سرویس بین الملل
قادری:

اتحادیه اروپا برای توقف شهرک‌سازی‌ها راهکار ارائه دهد

نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه پاک سازی نژادی هدف رژیم صهیونیستی از ادامه شهرک‌سازی‌‌ها در اراضی اشغالی است،گفت:اتحادیه اروپا باید راه‌کار عملی برای توقف اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی بیابد.
اتحادیه اروپا برای توقف شهرک‌سازی‌ها راهکار ارائه دهد نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه پاک سازی نژادی هدف رژیم صهیونیستی از ادامه شهرک‌سازی‌‌ها در اراضی اشغالی است،گفت:اتحادیه اروپا باید راه‌کار عملی برای توقف اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی بیابد. https://cdn.icana.ir/d/019/2317.jpg اتحادیه,اروپا,برای,توقف,شهرک‌سازی‌ها,راهکار,ارائه,دهد Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ابراز نگرانی دپیلمات‌های اروپایی از ادامه روند شهرک‌سازی در اراضی اشغالی، اظهار داشت: ادامه صدور مجوز ساخت‌وسازهای جدید در اراضی اشغالی از سوی رژیم صهیونیستی، ماهیت اشغال‌گرانه این رژیم غاصب را بیشتر از همیشه برملا می‌کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای اروپایی باید راه‌کاری عملی برای جلوگیری از ادامه روند ساخت‌وسازهای رژیم صهیونیستی داشته باشند، تصریح کرد: اتحادیه اروپا باید با تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی مانعی در بودجه ساخت و سازهای مربوط به شهرک سازی ، ایجاد کند.

وی با تاکید براینکه رژیم صهیونیستی با ساخت وسازها در اراضی اشغالی به دنبال پاک‌سازی نژادی در فلسطین است، ادامه داد: طبق قوانینن بین المللی اقداماتی که رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی انجام می‌دهد خلاف معاهدات حقوق‌بشری و ضد انسانی است که در این راستا سازمان ملل با راه‌کار عملی  باید وارد بحث شهرک‌سازی‌ها شود.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: قطعا با سکوت در برابر خواسته‌های رژیم صهیونیستی از سوی فلسطینیان و ملت‌های منطقه بر دامنه زیادی‌خواهی‌های این رژیم جعلی افزوده خواهد شد و دست اندازی به اراضی منطقه به عادتی نامناسب برای رژیم صهیونیستی تبدیل خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اقدامات ضد بشری اسرائیل داد هم‌پیمان این رژیم جعلی یعنی آمریکا را هم در آورده است، خاطرنشان کرد: کشورهایی که به هر طریق ممکن سعی دارند موجودیت رژیم صهیونیستی را در منطقه خاورمیانه حفظ کنند با وجود اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی مجبور به اتخاذ رویکردی منفی شده‌اند.

دیپلمات‌های اروپایی با خطر خواندن ادامه شهرک‌سازی از بررسی طرحی برای جلوگیری از گردش مالی برای شهرک‌سازی در اتحادیه اروپا خبر دادند./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet