پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 10:55:15
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا در خصوص بررسی بودجه 92 خبر داد:

تعیین هیئت رییسه کمیسیون تلفیق تا پایان سال جاری

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس از تعیین هیئت رییسه کمیسیون تلفیق تا پایان سال جاری خبرداد و گفت:اعضای کمیسیون های تخصصی دو نفراز اعضای خود را در انتخابات تعیین و معرفی‌و با کمیسیون برنامه و بودجه نیز جلسات مشترک برگزار می کنند و در نهایت کمیسیون تلفیق تشکیل می شود.
تعیین هیئت رییسه کمیسیون تلفیق تا پایان سال جاری عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس از تعیین هیئت رییسه کمیسیون تلفیق تا پایان سال جاری خبرداد و گفت:اعضای کمیسیون های تخصصی دو نفراز اعضای خود را در انتخابات تعیین و معرفی‌و با کمیسیون برنامه و بودجه نیز جلسات مشترک برگزار می کنند و در نهایت کمیسیون تلفیق تشکیل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg تعیین,هیئت,رییسه,کمیسیون,تلفیق,تا,پایان,سال,جاری Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: به منظور تشکیل کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه 92 ، اعضای کمیسیون های تخصصی دو نفر نماینده خود را در این کمیسیون از طریق انتخابات تعیین و معرفی می کنند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:اعضای کمیسیون های تخصصی دو نفراز اعضای  خود را در انتخابات تعیین و معرفی می کنند و با کمیسیون برنامه و بودجه  نیز جلسات مشترک برگزار می کنند و در نهایت کمیسیون تلفیق تشکیل می شود.

یوسفیان ملا همچنین تصریح کرد:به طور احتمالی  در سال 91 هیئت رییسه کمیسیون تلفیق مشخص می شود اما جلسات این کمیسیون در سال آتی تشکیل و برگزار می شود.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات  مجلس در خصوص وضعیت بررسی بودجه سه دوازدهم نیز گفت: بودجه سه دوازدهم نیازی به بررسی در کمیسیون ها ندارد و کمیسیون برنامه و بودجه احتمالا یک جلسه یک ساعته در این خصوص برگزار می کند و بودجه سه دوازدهم در صحن علنی مجلس مورد بررسی توسط نمایندگان قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet