پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 15:17:00
سرویس بین الملل
نقوی حسینی:

سربازان آمریکایی در هر نقطه‌ای از جهان عامل فساد هستند

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به محکومیت ملوانان آمریکایی به اتهام حتک حرمت یک زن ژاپنی در سال گذشته، گفت:افکار عمومی جهان نباید شاهد تکرار این گونه حوادث از سوی سربازان آمریکایی باشد.
سربازان آمریکایی در هر نقطه‌ای از جهان عامل فساد هستند سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به محکومیت ملوانان آمریکایی به اتهام حتک حرمت یک زن ژاپنی در سال گذشته، گفت:افکار عمومی جهان نباید شاهد تکرار این گونه حوادث از سوی سربازان آمریکایی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/8391.jpg سربازان,آمریکایی,در,هر,نقطه‌ای,از,جهان,عامل,فساد,هستند Icana

سید‌حسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به محکومیت ملوانان آمریکایی به اتهام حتک حرمت یک زن ژاپنی، توضیح داد: داستان اقدامات خلاف قانون و تجاوزکارانه سربازان آمریکایی مستقر در جزایر ژاپن یک مسئله هر روزه است که از فردای پایان جنگ جهانی دوم در این کشور آغاز شد و همواره در طی روزها و هفته‌های سال با این نوع حوادث مواجه بوده ایم.

نماینده مردم ورامین، قرچک، پیشوا و جواد‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ژاپن باید در برابر تجاوزات سربازان آمریکایی واکنش نشان دهد، تصریح کرد: دولت ژاپن امروز به حدی از قدرت رسیده که در عرصه بین‌المللی می‌تواند نقش آفرینی کند ولی دیر یا زود این کشور برای حفظ تمامیت ارضی و حفظ استقلال سیاسی خود تدبیری برای خروج نیروهای نظامی آمریکایی از این کشور بیندیشد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس، افزود: دولت ژاپن طی این سال‌ها آن گونه که باید از حقوق شهروندان خود در برابر نیروهای آمریکای دفاع نکرد و اگر به این سکوت خود ادامه دهد افکار عمومی جهان دوباره شاهد تکرار این گونه حوادث خواهند بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اینکه سربازان آمریکایی در همه جای جهان عامل فساد هستند، گفت: حضور سربازان آمریکایی در افغانستان باعث رشد بیست درصدی کشت و تجارت این مواد افیونی شد و در عراق نیز حضور این نیروها باعث رواج فساد و فحشا شده بود از این رو هر نقطه از جهان که این سربازان گام می‌نهند با موجی از تبهکاری‌ها مواجه می شویم.

یک رسانه غربی از محکومیت دو ملوان آمریکایی به 10 سال حبس به خاطر تجاوز به یک زن ژاپنی در اوکیناوا خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet