پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 14:10:00
سرویس بین الملل
انفجار‌ها در عراق

حسینی: کشتار مردم مسلمان عراق جنایت علیه بشریت است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پشت انفجارهادر عراق حزب بعث و نیروهای القاعده ایستاده است، گفت: ناامنی در عراق تنها موجبات خشنودی رژیم صهیونیستی را فراهم خواهد کرد.
حسینی: کشتار مردم مسلمان عراق جنایت علیه بشریت است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پشت انفجارهادر عراق حزب بعث و نیروهای القاعده ایستاده است، گفت: ناامنی در عراق تنها موجبات خشنودی رژیم صهیونیستی را فراهم خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4488.jpg حسینی:,کشتار,مردم,مسلمان,عراق,جنایت,علیه,بشریت,است Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انفجارهای روز جمعه 11اسفند در عراق که منجر به زخمی و کشته شدن 50 نفر شد، اظهار داشت: پشت‌پرده انفجارهای عراق کشورهایی هستند که با سناریو سازی سعی دارند دمشق و بغداد را از حلقه مقاومت جدا کنند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناامنی درعراق تنها خوشایند رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانانش است، تصریح کرد: سناریو سازی در کشورهایی که حامی مقاومت هستند طرحی است که رژیم صهیونیستی با تحریک گروه‌های تندرو دنبال می‌کند از این رو ملت عراق باید با هوشیاری کامل در برابر این توطئه‌ها ایستادگی کنند.

وی با تاکید براینکه کشتار مردم مسلمان عراق جنایت علیه بشریت است، ادامه داد: کشتار انسان‌ها در هیچ دین و ادیانی قابل‌پذیرش نیست و کسانی که در راستای کشتار مردم گام برمی‌دارند کسانی هستند که اعتقاد به هیچ دینی  ندارند و تنها بنده پول‌های غربی برای آتش افروزی در منطقه هستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: غرب و رژیم صهیونیستی به خوبی واقف است که با آرام شدن اوضاع داخلی در عراق و رهایی یافتن دولت این کشور از بحران داخلی؛ بغداد قطبی از قطب‌های مقاومت خواهد بود و در کنار سایر کشورهای حامی آرمان‌های فلسطین قرار خواهد گرفت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بحران سیاسی در عراق طایفه‌ای نیست، خاطرنشان کرد: پشت پرده انفجارهای عراق القاعده و حزب بعث است؛ امروز تنها نیروهای امنیتی این کشور مسئول حفظ امنیت عراق نیستند، بلکه سیاستمداران و دولتمردان عراقی نیز در این زمینه مسئولیت سنگینی را عهده‌دار هستند.

مقامات عراقی اعلام کردند پنج نفر روز جمعه بر اثر انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در بازاری در جنوب بغداد کشته و دهها تن دیگر نیز زخمی شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet