پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 12:38:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جزئیات گزارش مجلس؛

حادثه قم سازماندهی شده بود/ اخلالگران برای کل سیستم برنامه دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به گزارش کمیته بررسی کننده حادثه روز ۲۲ بهمن شهر قم و اخلال در سخنرانی رئیس مجلس اشاره کرد و گفت: در این گزارش مطالبی مبنی بر دستور کار گروههای اخلال گر برای آینده وجود دارد که موجب نگرانی شدید اعضای کمیسیون شده تا به صورت جدی موضوع را پیگیری کرده و خواستار برخورد جدی با مسببان حادثه باشیم.
حادثه قم سازماندهی شده بود/ اخلالگران برای کل سیستم برنامه دارند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به گزارش کمیته بررسی کننده حادثه روز 22 بهمن شهر قم و اخلال در سخنرانی رئیس مجلس اشاره کرد و گفت: در این گزارش مطالبی مبنی بر دستور کار گروههای اخلال گر برای آینده وجود دارد که موجب نگرانی شدید اعضای کمیسیون شده تا به صورت جدی موضوع را پیگیری کرده و خواستار برخورد جدی با مسببان حادثه باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/34271.jpg حادثه,قم,سازماندهی,شده,بود/,اخلالگران,برای,کل,سیستم,برنامه,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عوض حیدرپور با تاکید بر اینکه طبق گزارش کمیته بررسی کننده حادثه 22 بهمن روز قم، اختلال در سخنرانی رئیس مجلس با برنامه ریزی و سازماندهی شده بوده است، به مهرگفت: بر همین اساس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به طور جدی پیگیر موضوع است تا ریشه ها شناسایی شوند و پس از شناسایی هم از مسئولان مربوطه درخواست شود تا با عاملان حادثه برخورد جدی صورت گیرد.

وی افزود: در جریان حادثه قم عوامل متعددی دخالت داشتند که شناسایی شده اند. برنامه ریزی آنها به این صورت بوده که صرفا برای یکی دو روز برنامه نداشتند بلکه برای کل سیستم برنامه دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: گزارش کمیته مربوطه زمانی که در کمیسیون ارائه شد، نگرانی عمیقی را به وجود آورد زیرا این گروهها برای آینده نیز برنامه هایی دارند که به نظر می رسد باید با این اتفاقات به طور جدی برخورد شود.

بنا براین گزارش، در روز 22 بهمن عده ای در حرم حضرت معصومه (س) با اخلال در سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی به سمت وی مهر و کفش پرتاب کردند. پس این رویداد مجلس کمیته ای برای بررسی موضوع تشکیل داد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet