پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 13:34:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدشریف حسینی:

ریشه مشکلات خودرو در قطعه سازی است

عضو هیات رئیسه مجلس گفت:افزایش قیمت خودرو از مواد اولیه آغاز شده و سپس قطعه ساز را در برمی گیرد و در نهایت تا خودروساز و خریدار و مشتری ادامه خواهد یافت؛اگر قصد ثبات قیمت داریم باید نگاهمان به قطعه سازی باشد،اگر قطعه ساز کنترل شود،کیفیت و قیمت خودرو هم کنترل می شود.
ریشه مشکلات خودرو در قطعه سازی است عضو هیات رئیسه مجلس گفت:افزایش قیمت خودرو از مواد اولیه آغاز شده و سپس قطعه ساز را در برمی گیرد و در نهایت تا خودروساز و خریدار و مشتری ادامه خواهد یافت؛اگر قصد ثبات قیمت داریم باید نگاهمان به قطعه سازی باشد،اگر قطعه ساز کنترل شود،کیفیت و قیمت خودرو هم کنترل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23287.jpg ریشه,مشکلات,خودرو,در,قطعه,سازی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سیدشریف حسینی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به  پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:فرآیند  تکمیل یک خودرو به چند موضوع بستگی دارد که مهترین آن قطعه سازان است ؛ خودور با یک قطعه کمتر از 4 هزار قطعه مورد احتیاج خودرو تکمیل نمی شود و این نشان از اهمیت کار قطعه سازان در خودرو سازی است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جایگزین کردن فرآیندها کار ساده ای نیست و خط تولید می خواهد ، پس باید نگاه خاص به قطعه سازان داشت و البته قطعه سازان هم باید چند موضوع را در دستور کار داشته باشد ؛ اول تسهیلات بانکی و دیگری تزریق مالی توسط پیش فروش ها توسط خودرو ساز و در آخر پرداخت بدهی های قبلی است .
عضو فراکسیون اصولگرایاین رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر قطعه ساز مواد اولیه اش با قیمت تمام شده مناسب تامین شده باشد ، قطعه را نیز با قیمت مناسب به خودرو ساز می دهد و خودرو ساز نیز می تواند کالای خود را با قیمت مناسب به مصرف کننده ارائه کند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: افزایش قیمت خودرو از مواد اولیه آغاز و سپس قطعه ساز را در بر می گیرد و در نهایت تا خودرو ساز و خریدار و مشتری ادامه خواهد یافت ؛ اگر قصد ثبات قیمت داریم باید نگاهمان به قطعه سازی باشد ، اگر قطعه ساز کنتر ل شود ، کیفیت و قیمت خودرو هم کنترل می شود.
وی در خاتمه گفت:بخش خصوصی که قطعه ساز است باید کنترل و حمایت شود و تسهیلات و امکانات لازم برای کار فراهم شود تا شاهد کیفیت مناسب خودرو باشیم./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet