پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 14:37:10
سرویس فرهنگی
باقری در واکنش به آغاز فیلمبرداری لاله درهفته جاری:

بررسی مجدد پروژه لاله درکمیسیون فرهنگی

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه مطمئن هستم، اگر وزیر ارشاد زیر فشار هم قرار بگیرد، اجازه نمی‌دهد که فیلم لاله ساخته شود، گفت: ساخت فیلم لاله با وجود مشکلات اقتصادی در ماه‌های پایانی سال و همینطور پایان دولت دهم، اقدام صحیحی نیست و امیدواریم که این خبر صحت نداشته باشد، ولی در صورت صحت، باید مجدد این موضوع در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی شود.
بررسی مجدد پروژه لاله درکمیسیون فرهنگی عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه مطمئن هستم، اگر وزیر ارشاد زیر فشار هم قرار بگیرد، اجازه نمی‌دهد که فیلم لاله ساخته شود، گفت: ساخت فیلم لاله با وجود مشکلات اقتصادی در ماه‌های پایانی سال و همینطور پایان دولت دهم، اقدام صحیحی نیست و امیدواریم که این خبر صحت نداشته باشد، ولی در صورت صحت، باید مجدد این موضوع در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/27288.jpg بررسی,مجدد,پروژه,لاله,درکمیسیون,فرهنگی Icana

محمد باقری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد خبرآغاز فیلمبرداری فیلم لاله، علی رغم  نظرات واعتراض‌های متعدد مجلس مبنی بر متوقف کردن این پروژه، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردی دانا است، بنابراین هیچگاه مجوز موضوعی که فیصله یافته را مجدد صادر نمی‌کند و مطمئن هستم که اگر ایشان زیر فشار هم قرار بگیرد، اجازه نمی‌دهد که این فیلم ساخته شود. البته کمیسیون فرهنگی مجلس نیز با محتوای این فیلم مخالفت نکرده بود، بلکه معتقد بود که این پروژه با وجود مشکلات اقتصادی و کاهش بودجه فرهنگی کشور نباید در اولویت اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بگیرد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: اگر قرار باشد فیلم لاله که در فیلمنامه آن به ارایه ایده برای زندگی زن ایرانی می‌پردازد، ساخته شود، باید در دولت بعدی و از جمله اولویت‌های دهم به بعد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تصریح کرد: با توجه به اینکه ساخت فیلم لاله با وجود مشکلات اقتصادی در ماه‌های پایانی سال و همینطور پایان دولت دهم اقدام صحیحی نیست، امیدواریم که این خبر صحت نداشته باشد، ولی در صورتی که  صحیح باشد، باید مجدد این موضوع در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی شود./

"فیلمبرداری پروژه سینمایی لاله به کارگردانی اسماعیل نیک نژاد از 16اسفندماه در تهران آغاز خواهد شد."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet