خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 15:23:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مرندی:

پرهیز از اختلافات خواست مردم است

نماینده مردم تهران در مجلس دوری از اختلافات را خواست مردم دانست و اظهار کرد: هرکس به منازعات ادامه بدهد،به مردم بدهکارتر خواهد شد.
پرهیز از اختلافات خواست مردم است نماینده مردم تهران در مجلس دوری از اختلافات را خواست مردم دانست و اظهار کرد: هرکس به منازعات ادامه بدهد،به مردم بدهکارتر خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20011.jpg پرهیز,از,اختلافات,خواست,مردم,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا مرندی با تاکید بر حفظ وحدت میان مسوولان، ضرورت توجه به بیانات مقام معظم رهبری را در این زمینه یادآور شد.

وی به ایسنا گفت:تصور می‌کنم دیگر اختلاف‌افکنی‌ها تکرار نشود،چراکه در روز راهپیمایی 22 بهمن نیز تنها خواست مردم دوری از اختلافات توسط مسوولان بود که این موضوع نشان می‌دهد چنین مسائلی برای مردم از اهمیت بالاتری برخوردار است و آنها می‌توانند گرانی و بیکاری را تحمل کنند و جالب بود که هیچ‌کس در راهپیمایی آن روز با من از مشکلات اقتصادی صحبت نکرد.

نماینده مردم تهران درمجلس با بیان اینکه کسانی که منازعات خود را ادامه بدهند،‌به مردم بدهکارتر خواهند شد، تصریح کرد:هیچ‌کس چنین افرادی را محق نمی‌داند و نخواهد دانست.در حال حاضر باید مردم را شاد کرد و دانست که خداوند نظام را تاکنون حفظ کرده و از این به بعد نیز حفظ می‌کند.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet